Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Ноябрь 2019 (5)
Октябрь 2019 (9)
Сентябрь 2019 (12)
Август 2019 (11)
Июль 2019 (29)
Июнь 2019 (22)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посилання



Для громадян, що змушені покинути свої оселі




ГРУПИ ЕКСПЕРТІВ

управління охорони здоров’я

Сумської обласної державної адміністрації

 

Групи експертів

Склад групи

1

Анестезіологія, дитяча анестезіологія

1. Бережний Сергій Євгенійович – завдувач відділенням анестезіології Сумської обласної, голова групи

2. Ланін Володимир Веніамінович лікар-анестезіолог відділення анестезіології Сумської обласної клінічної лікарні

3. Бондаренко Віктор Панасович – завідувач відділенням анестезіології Сумської обласної

дитячої клінічної лікарні

4. Хоменко Олександр Іванович – завідувач відділенням інтенсивної терапії Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди (за згодою)

2.

Акушерство і гінекологія, гінекологія дитячого та підліткового віку, генетика медична

1. Краснокутська Вікторія Василівна - заступник головного лікаря Сумського обласного клінічного перинатального центру, голова групи

2. Кузьоменська Марина Леонідівна – головний лікар Сумського обласного клінічного перинатального центру

3. Терехова Наталія Іванівна – завідувач гінекологічним відділенням Сумського обласного клінічного перинатального центру

4. Гіленко Жанна Онуфріївна – лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку Сумського обласного клінічного перинатального центру

5.Заканавська Вікторія Вікторівна– лікар-генетик Сумського обласного клінічного перинатального центру

3.

Дерматовенерологія, дитяча дерматовенерологія

1. Будніков Юрій В`ячеславович- головний лікар Сумського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру, голова групи

2. Гунькова Вікторія Володимирівна – завідувач стаціонарним відділенням Сумського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру

3. Кригіна Марина Іванівна – лікар-дерматовенеролог дитячий Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди (за згодою)

4.

Інфекційні хвороби, дитячі інфекційні хвороби, імунологія, дитяча імунологія

1.Троцька Ірина Олександрівна - заступник головного лікаря з медичної частини Сумської обласної клінічної інфекційної лікарні, голова групи

2. Рябіченко Володимир Вікторович – завідувач гепатоцентром Сумської обласної клінічної інфекційної лікарні

3. Кругляк Світлана Іванівна – лікар-інфекціоніст дитячий Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди (за згодою)

4. Бинда Тетяна Парфеніївна – доцент кафедри педіатрії медичного інституту Сумського ДУ (за згодою)

5. Кондратюк Михайло Іванович – лікар-імунолог Сумської обласної клінічної лікарні

6. Коломієць Ольга Володимирівна – лікар-імунолог дитячий Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

7. Чемич Микола Дмитрович – завідувач кафедри інфекційних хвороб медичного інституту Сумського ДУ, професор (за згодою)

5.

Кардіологія, хірургія серця та магістральних судин, дитяча кардіоревматологія

1. Марцовенко Ігор Михайлович - годовний лікар Сумського обласного кардіологічного диспансеру, голова групи

2. Богдан Наталія Іванівна – заступник головного лікаря Сумського обласного кардіологічного диспансеру

3. Журавель Алла Олексіївна – завідувач кардіо-ревматологічним відділенням Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

6.

Клінічна лабораторна діагностика, лабораторна імунологія

1. Геращенко Світлана Іванівна - завідувач КДЛ Сумського обласного наркологічного диспансеру, голова групи

2. Максименко Вікторія Костянтинівна – завідувач КДЛ Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

7.

Медицина невідкладних станів

1. Александренко Анатолій Васильович - директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, голова групи

2. Новіков Максим Володимирович – заступник директора Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

3. Білоус Галина Василівна – заступник директора Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

8.

Онкологія, онкохірургія, онкогінекологія, дитяча онкологія, гематологія, дитяча гематологія

1. Конанихін Володимир Іванович - головний лікар Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру, голова групи

2. Нікітін Іван Іванович – завідувач онкохірургічним відділенням Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру

3. Сумцов Дмитро Георгійович – завідувач онкогінекологічним відділенням Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру

4. Придюк Павло Йосипович – завідувач гематологічним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

5. Никитенко Ліана Кузьмінічна – завідувач гематологічним відділенням Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

9.

Педіатрія, неонатологія, дитяча   алергологія, дитяча пульмонологія, дитяча гастроентерологія, дитяча неврологія

1. Гапієнко Ольга Іванівна – головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги та фармацевтичного забезпечення населення управління, голова групи 

2. Сташко Оксана Володимирівна - медичний директор Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

3. Юсюк Людмила Анатоліївна - завідувач відділенням реанімації новонароджених Сумської обласної дитячої

клінічної лікарні

4. Попов Сергій Віталійович професор кафедри педіатрії медичного   інституту Сумського ДУ (за згодою)

5. Товчигречко Світлана Миколаївна – лікар-алерголог дитячий Сумської обласної дитячої

6. Люлько Наталія Володимирівна – лікар-пульмонолог дитячий Сумської обласної дитячої

8. Рябоконь Наталія Олександрівна – завідувач психо-неврологічним відділенням Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

10.

Патологічна анатомія, судово-медична експертиза, дитяча патологічна анатомія

1. Новіков Михайло Юрійович - начальник Сумського обласного бюро судово-медичної експертизи, голова групи

2. Попадюк Ірина Анатоліївна – завідувач патологоанатомічним відділенням Сумського обласного бюро судово-медичної експертизи

3. Слісаренко Олександр Володимирович– заступник начальника Сумського обласного бюро судово-медичної експертизи

11.

Психічне здоров’я

1. Злиденний Тарас Володимирович - головний лікар Сумського обласного наркологічного диспансеру, голова групи

2. Бондаренко Катерина Юріївна – лікар-психіатр Сумського обласного наркологічного диспансеру

3. Бистрова Тетяна Миколаївна – заступник головного лікаря з медичної частини Сумського обласного наркологічного диспансеру

4. Одарченко Оксана Петрівна– судово-психіатричний експерт Сумського обласного наркологічного диспансеру

5. Малишева Дар’я Сергіївна – лікар-психотерапевт Сумського обласного наркологічного диспансеру

6. Мірошниченко Андрій Валерійович – лікар-сексопатолог Сумського обласного клінічного перинатального центру

12.

Радіологія, УЗД, променева терапія, рентгенологія,

1. Жданов Ярослав Олегович- головний лікар Сумського обласного діагностичного центру, голова групи

2. Ульянич Валентина Володимирівна – лікар-рентгенолог, лікар ультразвукової діагностики Сумської обласної клінічної лікарні

3. Колпаков Олексій Євгенійович – завідувач відділенням Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру

13.

Стоматологія

1. Савченко Володимир Віталійович - головний лікар Сумської обласної клінічної стоматологічної поліклініки, к.м.н., голова групи

2. Смірнова Галина Олегівна – лікар-стоматолог дитячий Сумської обласної клінічної стоматологічної поліклініки

3. Заходякіна Вікторія Францевна – лікар-стоматолог ортодонт Сумської обласної клінічної стоматологічної поліклініки

14.

Терапія, загальна практика-сімейна медицина, алергологія, пульмонологія, гастроентерологія, ревматологія, нефрологія, неврологія, фізіотерапія, функціональна діагностика, професійна патологія

1. Хомета Галина Анатоліївна - головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги та фармацевтичного забезпечення населення управління, голова групи

2. Гуйва Тетяна Олександрівна – лікар-алерголог Сумської обласної клінічної лікарні

3. Чередниченко Наталія Анатоліївна – завідувач пульмонологічним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

4. Прокопішек Марина Володимирівна – завідувач гастроентерологічним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

5. Короза Сергій Олександрович – завідувач ревматологічним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

6. Джепа Володимир Володимирович – лікар-невропатолог Сумської обласної клінічної лікарні

7.Олійниченко Ніна Євгеніївна – завідувач фізіотерапевтичним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

8. Азарова Олена Петрівна – заступник головного лікаря Сумської обласної клінічної лікарні

9. Мальована Наталія Олексіївна – заступник головного лікаря Сумської обласної клінічної лікарні

10. П’янтківська Валентина Миколаївна – головний лікар-експерт Сумського обласного центру медико-соціальної експертизи

11. Лукаш Максим Леонідович – лікар з лікувальної фізкультури та   спортивної медицини Сумського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру

12. Калашник Тамара Миколаївна – лікар-дієтолог Сумської обласної клінічної лікарні

15.

Ендокринологія, дитяча ендокринологія

1.Співак Жанна Сергіївна - завідувач ендокринологічним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні, голова групи

2. Радченко Ірина Петрівна – лікар-ендокриноголог дитячий Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

16.

Фтизіатрія, дитяча фтизіатрія

1. Бондаренко Леонід Анатолійович - головний лікар Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру, голова групи 

2. Гаврильченко Наталія Олександрівна – лікар-фтизіатр дитячий Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру

17.

Нефрологія, дитяча нефрологія

1. Кригін Віктор Ілліч - завідувач нефрологічним відділенням , голова групи

2. Волошина Вікторія Геннадіївна – завідувач відділенням гемодіалізу Сумської обласної клінічної лікарні

3.Богород Олена Василівна - лікар-нефролог дитячий Сумської обласної дитячої клінічної лікарні 

18.

Паліативна та хоспісна допомога

1. Лях Людмила Валентинівна - завідувач фізіотерапевтичним відділенням Сумського обласного клінічного госпіталя для ветеранів війни, голова групи

2. Костюк Сергій Іванович – завідувач відділенням хоспісної та паліативної терапії Лебединської ЦРЛ

3. Басов Віктор Миколайович – завідувач хоспісним відділенням Краснопільської ЦРЛ

19.

Хірургія, дитяча хірургія, нейрохірургія, дитяча нейрохірургія, ортопедія і травматологія, дитяча ортопедія і травматологія, торакальна хірургія, судинна хірургія, комбустіологія, ендоскопія, отоларингологія, дитяча отоларингологія, офтальмологія, дитяча офтальмологія, урологія, дитяча урологія

1. Кобилецький Сергій Миколайович - лікар-хірург  голова групи

2. Кобилецький Микола Михайлович – лікар-хірург Сумської обласної клінічної лікарні, к.м.н.

3. Дмитренко Олександр Петрович – завідувач нейрохірургічним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

4. Яковенчук Микола Тимофійович – лікар-ортопед-травматолог Сумської обласної клінічної лікарні

5. Бабич Володимир Андрійович – завідувач ортопедичним відділенням Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

6. Голубничий Станіслав Олександрович – завідувач торакальним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

7. Ситник Валентина Іванівна – завідувач отоларингологічним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

8. Жукова Валентина Іванівна – завідувач отоларингологічним відділенням Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

9. Грицай Лариса Вісилівна – завідувач відділенням мікрохірургії ока Сумської обласної клінічної лікарні

10. Сумцова Ірина Георгіївна – завідувач офтальмологічним відділенням Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

11. Вегера Олександра Петрівна – лікар-отоларинголог Сумської обласної клінічної лікарні

12. Колісниченко Андрій Сергійович – завідувач урологічним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

13. Бєляєв Федір Валерійович – лікар-уролог дитячий Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

14.Овечкін В’ячеслав Семенович – лікар-хірург дитячий Сумської обласної дитячої клінічної лікарні

15. Сафонов Олександр Ілліч – завідувач судинним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

16. Бахмут Валерій Анатолійович – завідувач комбустіологічним відділенням Сумської обласної клінічної лікарні

17. Провозьон Роман Євгенович – лікар-проктолог Сумської обласної клінічної лікарні

20.

Епідеміологія, загальна гігієна, гігієна дітей та підлітків, гігієна праці, гігієна харчування, комунальна гігієна, вірусологія

1. Збаражський Володимир Петрович - директор Сумського обласного лабораторного центру, голова групи (за згодою)

2. Панасенко Лариса Миколаївна – заступник директора Сумського обласного центру громадського здоров’я

3. Черняк Олександр Миколайович завідувач відділом Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України (за згодою)