Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіТерапевтичні відділення СОКЛ переїхали на Ковпака, 18

Терапевтичні відділення СОКЛ переїхали на Ковпака, 18   З обласного бюджету було виділено понад 10 млн гривень на перепрофілювання блоку Б в терапевтичний корпус, у якому розмістилися 5 відділень: неврологічне, пульмонологічне, ревматологічне, гастроентерологічне, ендокринологічне та імунологічне. Найбільше коштів витратили на необхідне обладнання – 5 183,288 тис. гривень.


   Звільнилося декілька відділень, де розміщувалась обласна лікарня, зокрема, це другий корпус зі старої цегли. Цій будівлі близько 150 років, минулого року там були проведені капітальні ремонти в середині всіх відділень. На сьогодні, туди вже переїхали пацієнти з психічними розладами із закладу, який був на Троїцькій біля Собору. В поліклініку обласної лікарні тимчасово переїхала поліклініка психдиспансеру, але зараз завершуються роботи на Білопільському шляху 2, куди потім і переїде поліклініка. Це буде десь у лютому-березені 2018 року, а в поліклініку обласної лікарні переїде поліклініка онкодиспансеру», – повідомив начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державноїадміністрації Сергій БУТЕНКО.


   У найближчих планах добудова блоку В головного корпусу з допоміжними будівлями і спорудами, зокрема, створення овочесховища та гаражу на 7 автомобілів з теплим складом. У подальшому – будівництво нового хірургічного корпусу та об’єктів інфраструктури лікарні, серед яких пральня, харчоблок та інші.