Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіОлександр Квіташвілі: «Альтернативи вакцинації дітей не існує»

Олександр Квіташвілі: «Альтернативи вакцинації дітей не існує»30 жовтня Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ ознайомився з ходом проведення імунізації проти поліомієліту на Сумщині

 

   У рамках перевірки стану проведення додаткової вакцинації проти поліомієліту Міністр відвідав дитячу поліклініку Конотопської центральної районної лікарні та Сумську міську дитячу клінічну лікарню Святої Зінаїди, де ознайомився з роботою кабінетів щеплення та умовами зберігання вакцини.

 

   Олександр Квіташвілі дав позитивну оцінку роботи сумських медиків щодо проведення імунізації проти поліомієліту та закликав усіх батьків відповідально ставитися до майбутнього своїх дітей.

 

   «У країні, що має амбіції бути частиною Європи, питання робити чи не робити щеплення, не повинно стояти. Після виявлення двох випадків поліомієліту в Україні відбулася помітна активізація процесу вакцинації, що є стандартним кроком, щоб запобігти поширенню спалаху захворювання. За перший тиждень кампанії імунізації ситуація кардинально змінилася, батьки стали серйозно відноситися до питання, адже єдиний захист від поліомієліту – це вакцинація. Тим більше ми маємо якісну вакцину і в достатній кількості», – зазначив Олександр Квіташвілі.

 

   Як повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО, на Сумщині триває додаткова імунізація проти поліомієліту. 22 жовтня лікувально-профілактичні заклади області отримали вакцину, що забезпечує 100% потребу в імунобіологічних препаратах для проведення першого та другого турів імунізації. Станом на 29 жовтня в області щеплено 9884 дитини, що складає майже 16%.

 

   Імунізація проводиться у три тури. У перший та другий тур вакцинації підлягають діти віком від 2 місяців до 6 років. Всього дітей даного віку в області 62 487. Третій тур проводиться для дітей віком від 2 місяців до 10 років. Всього дітей даного віку – 110666.

 

   Область отримала 65200 доз оральної поліомієлітної вакцини (ОПВ) та 13400 доз інактивованої поліомієлітної вакцини (ІПВ). Порушень щодо умов її транспортування, зберігання та використання у лікувально-профілактичних закладах області не виявлено. Спеціальним обладнанням для транспортування та зберігання вакцини заклади області забезпечені у повному обсязі, - запевнив Сергій Бутенко.

 

   Під час робочої поїздки Міністр охорони здоров’я України відвідав щойно реконструйований корпус Сумської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, новобудову пологового будинку у Конотопі та обговорив з керівництвом області актуальні питання розвитку медицини на Сумщині.

 

   За підсумками візиту Олександр Квіташвілі провів прес-конференцію для місцевих ЗМІ, а також виступив у прямому ефірі на обласному телебаченні. Міністр, зокрема, наголосив, що був приємно вражений стрімким розвитком медицини в області і потужною допомогою сумської влади у вирішенні проблем медичної галузі.