Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіНовітні досягнення в офтальмології
Новітні досягнення в офтальмологіїУ Сумській обласній клінічній лікарні 28 жовтня відбувся обласний семінар офтальмологів на тему «Новітні досягнення в офтальмології». У заході взяли участь: обласний офтальмолог Лариса ГРИЦАЙ, лікарі-офтальмологи обласної клінічної лікарні Дар’я Петрушенко та Павло Шкатула. На семінар були запрошені лікарі-офтальмологи та дитячі офтальмологи обласних і міських лікувально-профілактичних закладів та центральних районних лікарень.

 

   Досвідом поділилися провідні спеціалісти Харківського державного медичного університету: Павло БЕЗДІТКО – завідувач кафедрою офтальмології, доктор медичних наук, професор; Микола ПАНЧЕНКО – доктор медичних наук, професор; Олена МУЖИЧУК – кандидат медичних наук, доцент кафедри офтальмології; Інна ДУРАС – кандидат медичних наук, доцент кафедри офтальмології. 

 

   Фахівцям, які лікують захворювання очей, була запропонована насичена науково-практична програма, присвячена новітнім досягненням в офтальмології, сучасним методам діагностики та лікування офтальмологічних захворювань. У ході роботи медики ознайомилися з даними найсучасніших досліджень у галузі офтальмології, зокрема, про переваги застосування синтетичних простагландинів у терапії глаукоми; нові методи лікування вікової макулодистрофії; кератотопографія і особливості її проведення у пацієнтів з нестабільністю слізної плівки та ще багатьма цікавими доповідями. 

 

   Програма семінару викликала велику зацікавленість у всіх учасників заходу, стала корисним і об’ємним досвідом для присутніх офтальмологів. Фахівці були одностайні в тому, що отримали потрібну інформацію про сучасні етапи розвитку офтальмології – однієї з галузей медицини, що розвивається найбільш стрімко.