Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіОбласний семінар-нарада з актуальних питань стоматології
 Обласний семінар-нарада з актуальних питань стоматології28 жовтня у стоматологічному корпусі СумДУ провели обласний семінар-нараду з актуальних питань стоматології. Захід відбувся за участі начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія БУТЕНКА, директора медичного інституту СумДУ, д.м.н, доцента Владислава СМІЯНОВА, головного стоматолога області, к.м.н. Володимира САВЧЕНКА та лікарів-стоматологів Сумщини.

 

   У вступному слові Сергій БУТЕНКО коротко проаналізував стан надання стоматологічної допомоги мешканцям області. Про високий професійний рівень служби свідчить той факт, що 30% лікарів-стоматологів мають вищу і 30% - І кваліфікаційну категорію, - зазначив посадовець. Для покращення умов праці та більш комфортного перебування пацієнтів було проведено великий обсяг ремонтних робіт у обласній стоматологічній поліклініці. Планується подальше поліпшення матеріально-технічної бази стоматологічних закладів, - поінформував начальник управління. Основним завданням служби є наближення доступності стоматологічної допомоги кожному мешканцю, тому слід більш активно використовувати пересувний стоматологічний комплекс, - наголосив керівник медичної галузі. Він нагадав присутнім, що одним із пріоритетів є першочергове пільгове забезпечення зубопротезуванням учасників АТО. Наприкінці виступу Сергій БУТЕНКО подякував за високий професіоналізм та відданість роботі лікарям-стоматологам і особисто Володимиру САВЧЕНКУ, а також побажав учасникам плідної роботи.

 

   У своїй доповіді директор медичного інституту СумДУ Владислав СМІЯНОВ повідомив, що СумДУ – один із чотирьох ВУЗів України, які ввійшли до рейтингу найкращих Європейський вищих навчальних закладів. Університет є одним із найбільш фінансово забезпечених у державі. Спеціальність "Стоматологія” існує у медінституті уже три роки; з першого вересня 2015 року працює оновлений стоматологічний корпус. Відрадно, що із 75 першокурсників-стоматологів – 15 навчаються на бюджетній основі. Наразі формується потужний науково-педагогічний колектив стоматологічного факультету, - підсумував директор.

 

   Стоматологічна служба області протягом останніх років працює стабільно, про що свідчать основні показники її діяльності, переважна більшість яких дорівнює загальнодержавним або перевищує їх, - повідомив учасникам наради головний стоматолог Володимир САВЧЕНКО. Він акцентував на важливості профілактичного напрямку, особливо при роботі з дитячим населенням. На кожну гривню, вкладену у профілактику стоматологічних захворювань, отримуємо 10 гривень економії на лікуванні.

 

   Учасники семінару-наради прослухали ряд важливих змістовних доповідей, обмінялися практичним та теоретичним досвідом. По завершенні заходу відбулася екскурсія лікарів по оновленому стоматологічному корпусу медичного інституту.