Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада
Апаратна нарада31 серпня начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергову апаратну нараду. 

   Сергій БУТЕНКО поінформував присутніх керівників лікувальних закладів про питання, які розглядалися на нарадах у Міністерстві охорони здоров’я України. Наради профільного Міністерства відбувалися за участі заступника Міністра Віктора ШАФРАНСЬКОГО та депутатів Верховної Ради України. 

 

   Одним із найголовніших питань було надання психологічної і соціальної допомоги військовослужбовцям, які брали участь в анти- терористичній операції на Сході України. Сумщина - регіон, у якому на високому рівні забезпечувалась медична допомога бійцям АТО, за що начальник управління висловив глибоку вдячність медичним працівникам. 

 

   Не менш важливим було обговорення питання завершення формування первинних центрів медико-санітарної допомоги. За результатами наради було прийнято рішення продовжувати роботу у даному напрямку, так як основна мета створення ПЦМСД – наближення медичної допомоги до кожного пацієнта. 

 

   Реформування екстреної медичної допомоги - вдалий напрямок медичної реформи, внаслідок якого в нашій області створено єдиний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф. Сумщина незабаром отримає від МОЗ необхідне обладнання для покращення роботи служби ЕМД у рамках пілотного проекту.

   

   5 вересня стартує виборчий процес, фіналом якого 25 жовтня будуть вибори до місцевих рад, - зазначив Сергій БУТЕНКО. 

 

   Присутні заслухали планове питання "Про надання фтизіатричної допомоги дитячому населенню області”.

 

   Посадовець акцентував увагу обласного дитячого фтизіатра на збільшенні охоплення дитячого населення області санаторно-курортним лікуванням.

 

   На завершення наради начальник управління нагадав керівникам медичних закладів про початок осіннього призову і вкотре наголосив на обґрунтованому медичному обстеженні призовників.