Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада
Апаратна нарада20 липня начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради. Керівник вкотре акцентував увагу представників медичних закладів щодо ефективного обстеження призовників та військовозобов’язаних.

 

   Розпочали нараду з обговорення нагальних проблем відповідальними особами, які побували у центральних районних лікарнях, де відбулися медичні ради. Зокрема, Глухівській, Ямпільській та Недригайлівській. Як з’ясувалося, найгостріше постає проблема з фінансуванням закладів охорони здоров'я, реформуванням, оптимізацією мережі ліжкового фонду.

 

   На порядок денний виносилось обговорення роботи зі зверненнями громадян в ОКЗ Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер. Про роботу за 6 місяців 2015 року доповів головний лікар диспансеру – Володимир КОНАНИХІН. За перше півріччя надійшло письмових звернень громадян на 5 менше, ніж за цей же період минулого року. Більшість звернень від жителів м. Суми. Усі вирішено позитивно.

 

   На завершення наради Сергій БУТЕНКО закликав лікарів переглянути своє ставлення до пацієнтів і бути гідними білого халату.