Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Июль 2018 (14)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіЦе страшне явище – наркоманія!

Це страшне явище – наркоманія!З нагоди Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом відбулись спільні заходи обласної громадської організації «Клуб «Шанс»,  міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Сумській області та обласного наркологічного диспансеру. Програма заходів передбачала інформаційні заняття, лекцію лікаря-нарколога та розповсюдження профілактичних інформаційно-освітніх матеріалів. До участі були запрошені умовно-засуджені, які перебувають на обліку в підрозділах кримінально-виконавчих інспекцій за злочини, скоєні в сфері незаконного обігу наркотиків.

 

На Сумщині впроваджені медико-соціальні програми для уразливих до соціально небезпечних захворювань верств населення. У цих програмах робиться акцент не на боротьбу з вживанням наркотиків, а на зниження захворюваності на ВІЛ/ СНІД та гепатит, запобігання передозувань тощо. Профілактична робота з групами ризику, обмін одноразових шприців, упровадження замісної підтримувальної терапії дають змогу запобігти інфікуванню споживачів препаратів, сприяють збереженню працездатності, інтегрованості в суспільство, тобто допомагають людям зберігати можливість повернутися до нормального життя.

 

Керівник громадської організації «Клуб «Шанс» Олексій Загребельний та лікар-нарколог обласного наркологічного диспансеру Тарас Злиденний розповіли про медико-соціальні програми та послуги наркологічної служби, що на сьогодні доступні для людей, яких торкнулась проблема зловживання наркотиків. Окремим блоком прозвучала інформація про негативні наслідки зловживання наркотиками, профілактику та надання першої допомоги у випадках передозування. Наприкінці зустрічі всі бажаючі отримали детальні відповіді на запитання, що виникли під час спілкування з лікарем.

 

Боротьба із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, а також протидія зловживанню ними є важливою складовою діяльності держави і потребує координації зусиль центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадських об’єднань, медичних працівників, установ та організацій. Крім того, кожний із нас може взяти на себе свою частку відповідальності за попередження та зменшення тієї шкоди, яку завдають наркотики і, відповідно, за побудову більш здорового та безпечного світу.