Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Июль 2018 (14)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіПерший в області семінар-тренінг з питань впровадження замісної підтримувальної терапії

Перший в області семінар-тренінг   з питань впровадження замісної підтримувальної терапії  23-24 травня 2013 року в місті Суми відбувся семінар-тренінг «Взаємодія закладів охорони здоров’я в процесі удосконалення впровадження замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) та забезпечення безперервності лікування пацієнтів ЗПТ у Сумській області». Захід провів обласний наркологічний диспансер та обласна громадська організація «Клуб «Шанс» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

Мета семінару-тренінгу - ознайомлення учасників із порядком взаємодії закладів охорони здоров’я для забезпечення безперервності ЗПТ та придбання практичних навичок ведення документації щодо обліку, отримання, зберігання та видачі препаратів замісної терапії.

 

Семінар-тренінг відбувся під головуванням обласного нарколога управління охорони здоров’я облдержадміністрації, регіонального координатора по ЗПТ МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» Олексія Крупка. У своєму привітанні до учасників заходу він підкреслив актуальність та нагальну потребу в проведенні такого навчання, адже ЗПТ стала невід’ємною частиною системи охорони здоров’я. Підвищення ефективності лікування та комплексної допомоги наркозалежним, налагодження ефективної взаємодії закладів охорони здоров’я – очікувані результати  від  проведення заходу.

 

Програма занять складалась з двох основних компонентів: «Алгоритм взаємодії закладів охорони здоров’я для забезпечення безперервності лікування пацієнтам ЗПТ Сумської області» та «Ведення документації щодо обліку, отримання, зберігання та видачі препаратів ЗПТ» і передбачала проведення як інформаційних, так і практичних занять для придбання необхідних у подальшій роботі навичок.

 

Загалом участь у навчанні взяли 28 представників із 12 лікувально-профілактичних закладів Сумської області, що вже задіяні в процесі надання замісної терапії або мають намір запровадити цей ефективний метод лікування опійної залежності. Уже найближчим часом ЗПТ буде доступною для хворих на опійну залежність, що мешкають у місті Ромни та Охтирка.

 

За відгуками учасників, під час проведення семінару-тренінгу  вони не тільки отримали нові знання та необхідні навички, а й налагодили тісну співпрацю для впровадження ЗПТ у свою повсякденну діяльність, що, в свою чергу, сприятиме координації зусиль, спрямованих на надання якісної медико-соціальної допомоги наркозалежним хворим.      

Перший в області семінар-тренінг   з питань впровадження замісної підтримувальної терапії
Перший в області семінар-тренінг   з питань впровадження замісної підтримувальної терапії
Перший в області семінар-тренінг   з питань впровадження замісної підтримувальної терапії