Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Сентябрь 2019 (9)
Август 2019 (11)
Июль 2019 (29)
Июнь 2019 (22)
Май 2019 (12)
Апрель 2019 (25)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА . ВІДЗНАКА ЗА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І МИЛОСЕРДЯ

9 серпня 2019 року, у день Святого великомученика Пантелеймона, якого в Україні вшановують як символ зцілення і милосердя, у місті  Київ, третій рік поспіль, відбулися традиційні урочистості з нагоди відзначення найкращих українських та зарубіжних медиків.

Процес відбору кандидатів складався з декількох етапів. Так, на першому етапі регіональними радами Відзнаки було проведено конкурсний відбір, результатом якого стало визначення регіональних переможців у кожній області  України.

Після цього  Національна експертна комісія (яка складається з голів регіональних рад) серед усіх кандидатів, які були подані до Виконавчого комету Відзнаки, шляхом таємного голосування, обрала по чотири кандидати з кожної з п’яти номнацій на Орден та трьох номінацій на Медаль. Поважна рада серед цих кандидатів обрала переможців у кожній номінації, які були нагороджені на Урочистій церемонії у Національній філармонй України.

Регіональну раду Сумської області  у 2019 році очолила Савенко Інесса Іванівна, начальник  КЗ «Сумський обласний кліничний госпіталь ветеранів війни». Переможцями регіонального відбору Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» стали: 

Кобилецький Микола Михайлович, доцент кафедри госпітальної  хірургії, лікар-хірург хірургічного відділення КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня», к.мед.н. (номінація «Найкращий лікар»);

Злиденний Тарас Володимирович, головний лікар КЗ «Обласний наркологчний диспансер» (номінація «Новатор охорони здоров'я»);

Костюк Сергій Іванович, лікар-терапевт, завідувач відділення палітативно-хоспісної допомоги Лебединської центральної районної лжарні (номінація «Взірець служіння суспільству»).

Переможцем регіонального відбору Відзнаки «Медаль Святого Пантелеймона» у номінації «За лікарське мистецтво» стала Пільгуй Інна Іванівна, лікар-хірург хірургічного відділення Недригайлівської центральної районної лікарні.

Крім того, Сумською регіональною радою було висунуто Маріанну Піфаретті, президента об’єднання «Неlр Роint Sumу» (Швейцарія) на окрему номінацію для іноземців «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України».

Цього року в номінації  «Взірець служіння суспільству»  переміг та отримав Орден Святого Пантелеймона представник з Сумської області – лікар-терапевт, завідувач відділення паліативно-хоспісної  допомоги Лебединської центральної  районної  лікарні Костюк Сергій Іванович.

Наступна церемоня відбудеться 9-го серпня 2020 року у м. Київ.