Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіРЕМОНТ ОРТОПЕДИЧНО-ТРАВМАТОЛОГІЧНИХ ВІДДІЛЕНЬ СМКЛ №1 ЗАВЕРШЕНО
Міський голова Олександр ЛИСЕНКО та в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО побували у Сумській міській клінічній лікарні №1, де, вперше з часу відкриття закладу, капітально відремонтували обидва ортопедично-травматологічні відділення.

Зміни торкнулися кожного приміщення – від підлоги до стелі (із заміною комунікацій, вікон, дверей). Для пільговиків облаштували палати підвищеного комфорту з окремим санвузлом та іншими зручностями. Відділення (на 30 ліжок кожне) ремонтували по черзі, загалом роботи тривали близько чотирьох місяців. На них з міського бюджету спрямували майже 1,9 млн гривень.«Я завжди наголошую на тому, що успішність лікування залежить не лише від лікаря, а й від тих умов, в яких хворий перебуває. Тож сподіваємося, що умови, які створені у нашому закладі, сприятимуть скорішому одужанню пацієнтів», – зазначила головний лікар міської клінічної лікарні №1 Валентина ДОМІНАС.


Наразі в лікарні ремонтують деякі приміщення гінекологічного відділення, лагодять та утеплюють дах над операційними, завершили облаштування операційної під ангіограф.


Як повідомила в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко, у поточному році лише з бюджету розвитку на проведення капітальних ремонтів у медичних закладах виділено майже 7 млн гривень. Оновлювати заклади медичної галузі міській владі допомагають і благодійники.


«Медична галузь – одна з найголовніших, тому ми зі свого боку і надалі знаходитимемо можливості, аби приділяти їй більше уваги, бо здоров’я людини найбільша цінність, – наголосив Олександр Лисенко. – Немає жодної лікарні у місті, в якій би в цьому році не відбувалися капітальні ремонти. Йдеться не лише про ремонти палат, коридорів, інших приміщень, а й про впровадження заходів з енергозбереження. Сумчани повинні отримувати медичні послуги у комфортній лікарні за допомогою сучасного обладнання під наглядом професійних лікарів, які отримують за свою роботу нормальну заробітну платню – і наше завдання, як міської влади, забезпечити ці умови».


Наведенням ладу винятково всередині медичних закладів, як і обіцяв раніше керманич Сум, не обмежуються. Поруч з Сумською міською клінічною лікарнею №1 уже завершили ремонт автошляху, а незабаром зі сторони закладу з’явиться новий тротуар. Також покращили доїзд до лікарні: тепер сюди можна дістатися із центру міста комунальним транспортом, а ще виїхати з неї приватним автобусом №1.


Джерело: https://smr.gov.ua