Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіУРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО ТЕРАПЕВТИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Гарним подарунком до Дня міста стало відкриття оновленого терапевтичного відділення КЗ «Тростянецька ЦРЛ» Тростянецької міської ради. Міська влада на чолі з Юрієм Бовою здійснила мрію та втілила в реальне життя свій задум – створення сучасних умов для лікарів і пацієнтів цього відділення.


Урочисте відкриття терапевтичного відділення відбулося за участю голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка, начальника управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергія Бутенка, міського голови Юрія Бови, голови Тростянецької районної державної адміністрації Олега Сипка, головного лікаря КЗ «Тростянецька ЦРЛ» Анатолія Плахтирі, правнуки Леопольда Кеніга Сибіллє Штрак-Цимерман, делегації з Богухвали на чолі з Кшиштофом Лассотою та медичних працівників.

Відвідавши навесні цього року медичні заклади польського містечка Богухвала, тростянецькі лікарі навіть не уявляли, що незабаром і в їхньому терапевтичному відділенні будуть створені не гірші умови для роботи лікарів та лікування пацієнтів. Приємно був вражений побаченим і дав схвальну оцінку оновленому відділенню Кшиштоф Лассота та гості з Польщі і Німеччини.

За порівняно короткий термін у відділенні повністю проведено заміну вікон; оновлено стелю, стіни, підлогу; встановлено енергозберігаючі лампи; замінено всі комунікації з водопостачання та каналізації; встановлено сучасні меблі та обладнання; у кожній палаті на 4 ліжко-місця створено належні санітарно-побутові умови: туалет, раковина, душова кабіна, телевізор та холодильник.

«Право на комфортні умови лікування та медичну допомогу мають усі хворі незалежно від віку та статусу. Зроблені перші кроки до наближення стану медичного обслуговування населення до європейського рівня. І надалі ми будемо продовжувати ремонти інших відділень стаціонару ЦРЛ, закуповувати новітнє медичне обладнання», – відмітив міський голова.

Головний лікар Тростянецької ЦРЛ подякував місцевій владі, а також усім, хто своєю щоденною кропіткою працею сприяв якісному виконанню будівельних робіт та якнайшвидшому відкриттю оновленого відділення.

Завідувачу терапевтичного відділення Наталії Возняк та її колегам головний лікар побажав гарного настрою та успішної роботи у лікуванні своїх пацієнтів.