Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіУ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ ЗРОБЛЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ

У СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ ЗРОБЛЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ9 липня заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим АКПЄРОВ, голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР, народний депутат України Ігор МОЛОТОК та начальник управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО проінспектували оновлене хірургічне відділення обласної дитячої лікарні.


Пофарбовані стелі, нові двері, вікна, ліжка, тумби, шафи – усі палати хірургічного відділення на 6 поверсі – нового зразка. У лікувальному закладі 10 нових палат, 2 з них – для мам та немовлят, 8 інших – з максимальною місткістю 4 пацієнти.


З обласного бюджету було виділено 1 млн 800 тисяч грн на ремонт і 200 тисяч грн на придбання меблів. Депутатський корпус проголосував за виділення ще 1 млн грн, аби зробити розводку гарячої води. Дякую Ігорю МОЛОТКУ за те, що він передав 500 тисяч грн із коштів, наданих йому на виконання депутатських повноважень. Таким чином, ми спільно допомагаємо дітям Сумщини, бо розуміємо, що тим, хто потрапляє в лікарню, треба створити максимально комфортні умови лікування і перебування у закладі,– сказав очільник обласної ради Володимир ТОКАР.


Ремонтні роботи розпочалися у грудні минулого року з цілісного комплексного проекту, який розроблено і виконано управлінням капітального будівництва обласної державної адміністрації. Наразі повністю замінено підлогу, пофарбовано і приведено до ладу стіни, зроблено нові перегородки, обладнано санітарні кімнати, оновлено палати, завезено нові функціональні ліжка та меблі. Крім того, будівельники замінили інженерні, водопровідні та каналізаційні мережі і санітарно-технічне обладнання, встановили кондиціонери, провели електромонтажні роботи тощо. Оновлене відділення повністю розпочне функціонувати з 16 липня, – зазначив головний лікар обласної дитячої лікарні Ігор ЗМИСЛЯ.


Декілька відділень лікарні не мали капітальних ремонтів ще з 1988 року – з дня здачі лікарні в експлуатацію. Протягом останніх трьох років ми почергово, об’єднуючи зусилля, залучаючи благодійні організації, кошти обласного бюджету, депутатські кошти, оновлюємо цей заклад. Минулого року відремонтовано операційний блок для хірургічного відділення, зроблено реанімаційне відділення, сьогодні ми бачимо оновлене хірургічне відділення. І ці процеси продовжуватимуться, адже на черзі операційний блок травматологічного і лор-відділення, – підкреслив начальник управління охорони здоровя Сергій БУТЕНКО.

У СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ ЗРОБЛЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
У СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ ЗРОБЛЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ