Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАПАРАТНА НАРАДА

2 липня начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради.

 

На порядку денному – стан роботи по розгляду звернень громадян у Сумському обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, про що доповіла т.в.о. начальника госпіталю Тетяна СКОРОБАГАТА.


Протягом І півріччя 2018 року на адресу закладу надійшло 8 письмових звернень (І півріччя 2017 року – 16), – зазначила Тетяна СКОРОБАГАТА.


Більшість звернень стосується надання медичної допомоги. На звернення пацієнтів закладу щодо медикаментозного забезпечення надаються розяснення стосовно наявності лікарських засобів, включених до Національного переліку. На сьогодні госпіталь провів торги щодо закупівлі 100% потреби медикаментів та виробів медичного призначення. Залишок буде спрямовано на закупівлю тих медикаментів, які не входять до Нацпереліку, але необхідні для лікування пацієнтів закладу відповідно до Державного формуляру та затверджених локальних протоколів надання медичної допомоги. Наразі проводяться торги для їх придбання, – повідомила доповідач.


За звітний період у відділеннях госпіталю у книгах відгуків та пропозицій зареєстровано 134 подяки. Скарг та заяв громадян на незадовільне медичне обслуговування, неетичну поведінку, зловживання службовим становищем – не було, – підсумувала Тетяна СКОРОБАГАТА.


Начальник управління охорони здоров’я поінформував присутніх про розширену нараду при Кабінеті Міністрів України, яка відбулася 25 червня під головуванням Прем’єр-Міністра Володимира ГРОЙСМАНА та в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни СУПРУН.

 

На нараді йшлося про забезпечення громадян медикаментами та виробами медичного призначення та укладання угод пацієнтів з лікарями. Прем’єр-міністр вимагає від керівників обласних та міських управлінь охорони здоров’я, а також керівників лікувальних закладів організувати можливість висвітлення на своїх сайтах інформації про наявність ліків, – повідомив Сергій БУТЕНКО. Щодо декларацій, то на сьогодні в області підписано 141 095 угод, а це лише 13% усього населення Сумщини, – констатував посадовець.


В ході апаратної наради відбулося обговорення нагальних питань між керівниками лікувально-профілактичних закладів та начальником управління.