Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіТРОСТЯНЕЦЬКА ЦРЛ ОТРИМАЛА СУЧАСНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

ТРОСТЯНЕЦЬКА ЦРЛ ОТРИМАЛА СУЧАСНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯПриємна подія відбулася нещодавно у Тростянецькій центральній районній лікарні. У присутності колективу медичних працівників закладу клініко-діагностичній лабораторії було вручено новий медичний прилад – автоматичний гематологічний аналізатор крові.


Даний прилад, як зазначила у виступі завідувач КДЛ Віта Голубнича, дозволить швидше отримати результат аналізу крові, підвищить точність дослідження через вбудовану систему якості, а також розширить об’єм діагностичної інформації цінної для лікарів клініцистів. Результати дослідження допоможуть лікарю встановити вірний діагноз тана основі цього призначити відповідне лікування.

 

Придбання гематологічного аналізатору крові стало можливим завдяки успішній взаємодії міської влади з бізнес-партнером – «Приватбанком», який є інструментом для здійснення фінансової допомоги через благодійний фонд «Допомагати просто!». Про це повідомили Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ та представники «Приватбанку» колективу районної лікарні.


Головний лікар Тростянецька ЦРЛ Анатолій Плахтиря зазначив, що новий прилад є найдорожчим із усіх, що є в наявності у нашій лікарні! Від імені всього колективу він подякував за цінний і корисний подарунок міському голові Юрію Бові та «Приватбанку».