Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіДЕНЬ АРИТМОЛОГІЇ НА СУМЩИНІ

ДЕНЬ АРИТМОЛОГІЇ НА СУМЩИНІДнями у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулася освітня науково-практична конференція «День аритмології на Сумщині». Цей захід проводився за ініціативою ГО «Всеукраїнська Асоціація аритмологів України» та Робочої групи з порушень ритму серця ГО «Всеукраїнська Асоціація кардіологів України», ГО «Всеукраїнська Асоціація дослідників України», ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України та управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації.

До участі у конференції були запрошені фахівці з медичних закладів Сумщини за спеціальностями «загальна практика – сімейна медицина», «кардіологія», «внутрішні хвороби», «неврологія», а також викладачі медичного інституту СумДУ.


У своєму вступному слові обласний кардіолог Ігор МАРЦОВЕНКО наголосив, що здоров’я жителів області для кожного лікаря має бути пріоритетом та висловив сподівання на плідну подальшу співпрацю усіх медичних закладів Сумщини.

 

Конференція була проведена у форматі майстер-класу і включала в себе лекції провідних спеціалістів з питань клінічної аритмології. Перед лікарями з доповідями виступили: проф. Сичов О.С. (Київ), д-р мед. наук Ханюков О.О. (Дніпро), д-р мед. наук Іркін О.І. (Київ), к.м.н. Романова О.М. (Київ).


Програма була дуже жвавою та інформаційно насиченою. Обговорювалися питання діагностики, лікування та попередження ускладнень фібриляції та тріпотіння передсердя з урахуванням останніх рекомендацій Європейського товариства кардіологів та рішень Ради експертів Асоціації кардіологів України та Асоціації аритмологів України. Медпрацівники говорили також про зміни у медичній галузі країни, новітнє обладнання, засоби і технології, які необхідні для повноцінного сучасного медичного обслуговування, підвищення кваліфікації лікарів, нові медичні стандарти тощо.