Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада

 

   27 листопада начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради.

 

   15-16 листопада в Міністерстві охорони здоров’я відбулася нарада з представниками регіональних департаментів щодо впровадження медичної реформи в Україні. Заступник міністра Павло КОВТОНЮК презентував основні складові реформи та представив на узгодження фахової спільноти конкретизований план імплементації реформи із зазначенням часу старту всіх етапів. Після обговорення план буде представлено прем’єр-міністру і після узгодження – на засіданні Кабміну та широкій спільноті, – сказав керівник управління. Також йшлося про доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості. Цього року на сільську медицину виділено 4 млрд грн з бюджету, а наступного – ще 1 млрд. Лев ПАРЦХАЛАДЗЕ, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, представив типовий проект сільської амбулаторії. Такий зараз розробляють і передадуть громадам, які будуть розбудовувати свою мережу закладів первинної медико-санітарної допомоги.     Обговорили і автономізація медичних закладів. Вона стане неодмінною передумовою входу закладу первинної медико-санітарної допомоги в реформу. Наразі скасовано необхідність оцінки майна, розрахунків з кредиторами, звільнення працівників може бути лише при неможливості переведення, а керівник має призначатися за конкурсом. Гострим питанням для фахівців є спрощення умов ліцензування, – зазначив Сергій БУТЕНКО.

 

   На порядку денному – стан роботи зі зверненнями громадян в обласному протитуберкульозному диспансері, про що доповів головний лікар закладу Леонід БОНДАРЕНКО.

 

   За 10 місяців 2017 року на адресу Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру надійшло 36 звернень. Серед них – заяви та клопотання – 35, скарги – 1. Усі звернення розглянуто згідно визначених законодавством термінів та надано роз’яснення, – інформував доповідач. Вже третій рік на базі нашого закладу працюють «телефон довіри» та «гаряча лінія», на які надійшло 68 звернень. На телефоні чергують лікарі протитуберкульозного диспансеру, – додав Леонід БОНДАРЕНКО.

 

 

   На завершення апаратної наради керівники лікувально-профілактичних закладів отримали доручення від начальника управління