Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіВідкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини

Відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медициниНапередодні Дня медичного працівника в Роменській ЦРЛ відбулася визначна подія – відкриття ще однієї амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Захід відбувся за участі представників міської влади, адміністрації ЦРЛ, медичних працівників ЦПМСД.


  Міський голова Сергій САЛАТУН привітав усіх медичних працівників з прийдешнім святом та зазначив, що амбулаторію відкрито з метою наближення надання медичної допомоги жителям мікрорайону згідно Програми економічного та соціального розвитку м. Ромни.


  Головний лікар Роменської ЦРЛ Валентина ГУНЬКОВА, у свою чергу, від імені всіх медичних працівників висловила глибоку вдячність міській владі за тісну співпрацю. Це – реформування медицини, яке впроваджується в дію з метою поліпшення доступності первинної медичної допомоги дорослому та дитячому населенню у віддалених мікрорайонах міста, – відмітила керівник лікарні.


  Відтепер буде дуже зручно відвідувати сімейного лікаря жителям мікрорайону, особливо майбутнім та молодим мамам, людям похилого віку, адже сімейний лікар стає не просто лікарем, але й сімейним другом, – зазначила голова квартального комітету Лідія МАГАЛЯС.


  Після урочистого відкриття присутніх запросили до оновленого приміщення. Валентина ГУНЬКОВА продемонструвалавідремонтовані та облаштовані кабінети, розповіла про їх призначення.


  На проведення поточного ремонту приміщення, придбання медичного обладнання, меблів та інвентарю використано більше, ніж 300 тис.грн. з місцевого бюджету.


  На території обслуговування проживає 1 792 особи, з них 318 дітей. На диспансерному обліку перебуває 860 фізичних осіб, чорнобильців – 14, ветеранів війни – 55. Амбулаторія укомплектована лікарем загальної практики-сімейної медицини,2 сімейними медичними сестрами і 1 молодшою медсестрою.