Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада

29 травня начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради. На порядку денному – результати впровадження антиретровірусної терапії (АРТ) в області, про що доповів головний епідеміолог, головний лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Володимир БУТЕНКО.

 

   Станом на 1 травня 2017 року антиретровірусне лікування отримують 745 ВІЛ-інфікованих осіб. На базі нашого центру лікується 553 хворих, – зазначив Володимир БУТЕНКО. З метою покращення доступу людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, до безперервної антиретровірусної терапії в умовах децентралізації з 1 червня 2017 року почнуть функціонувати сайти АРТ на базі Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру, Білопільської, Глухівської та Охтирської ЦРЛ, – сказав доповідач.

 

   Під наглядом лікаря кабінету «Довіра» на 1 травня 2017 року у Конотопській ЦРЛ знаходиться 59 ВІЛ-інфікованих, які отримують антиретровірусні препарати, Роменській – 37, Кролевецькій – 26 та Шосткинській – 70.

 

   Для максимального залучення до антиретровірусного лікування хворих на поєднану патологію ВІЛ-інфекція/наркоманія та формування прихильності до АРТ у таких пацієнтів в області впроваджується замісна підтримувальна терапія, – доповів Володимир БУТЕНКО.

 

   В ході апаратної наради Сергій БУТЕНКО офіційно представив присутнім новопризначеного головного терапевта управління охорони здоровя Галину ХОМЕТУ. Головний спеціаліст вже встигла відвідати дводенний тренінг для тренерів щодо впровадження Міжнародної класифікації первинної допомоги ІСРС-2. Така система пропонує принципово нову філософію до кодування роботи первинної ланки – медичні записи ведуться не за кодами захворювань, а за причинами звернень, діагнозами та діями медичного персоналу. На первинній ланці надаватимуться комплексні та інтегровані послуги у сфері охорони здоров’я, збереження здоров’я, попередження розвитку захворювань, зменшення потреби у госпіталізації та покращення якості життя. Нова класифікація ІСРС-2 дає змогу у зручному форматі кодувати роботу за цими напрямками, – поінформувала Галина ХОМЕТА.

 

   На завершення апаратної наради керівник медичної галузі Сумщини подякував медичним працівникам за обґрунтований підхід у проведенні медичних оглядів призовників, адже в області план по призову виконано на 100%.