Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіНауково-практична ендокринологічна конференція

Науково-практична ендокринологічна конференціяДля покращення організаційно-методичної роботи в районах області та з метою підвищення якості надання ендокринологічної допомоги населенню 27 квітня на базі Сумського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення відбулася науково-практична конференція «Підсумки роботи ендокринологічної служби в районах області», в роботі якої взяли участь ендокринологи, терапевти, сімейні лікарі, невропатологи, офтальмологи та судинні хірурги.

 

   Зі вступним словом до гостей та учасників конференції звернулася головний терапевт області Інеса САВЕНКО. Вона вкотре нагадала медикам про Урядову програму «Доступні ліки», за якою пацієнт з діабетом ІІ типу або безкоштовно, або з частковою доплатою за рецептом лікаря отримає в аптеці, з якою укладена угода на співпрацю, необхідний препарат. Якщо ж хворий не бажає переходити на Програму, то лікар має право видати ліки, якщо такі є в наявності в медичному закладі, які згідно закону хворі на цукровий діабет мають отримувати безкоштовно. Далі фахівець наголосила на завданнях, що стоять перед тими медичними працівниками, яким необхідно пройти атестацію, вказала терміни подачі робіт та побажала плідної роботи у конференції.

 

   Обласний позаштатний ендокринолог, к.мед.наук, завідувач ендокринологічного відділення Сумської обласної клінічної лікарні Жанна СПІВАК проаналізувала діяльність ендокринологічної служби Сумщини за 2016 рік. Вона зупинилась на сучасних аспектах лікування цукрового діабету ІІ типу та розповіла про роль мікроелементів у житті людини.

 

   У програмі заходу було обговорення різних напрямків і вагомих досягнень у сучасній ендокринології, а саме: переваги сучасних інсулінів у лікуванні цукрового діабету ІІ типу та ранньої інтенсифікації терапії, а також контроль діабету – повноцінне життя.

 

   Програма конференції викликала зацікавленість серед присутніх учасників та супроводжувалася дискусіями.