Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіПрофілактика гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу

Профілактика гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипуНа сьогодні у світі в п’ять разів частіше люди хворіють на грип та гострі респіраторні захворювання, ніж на всі інші інфекційні хвороби. Більш того, систематично виникають обширні епідемії грипу.

 

   Захворювання на грип та ГРВІ небезпечні не стільки самі по собі, скільки ускладненнями, які можуть призвести навіть до смерті.

 

   Надзвичайно небезпечними захворювання на грип є для дитячого, ще не сформованого організму, особливо враховуючи той факт, що саме перебування у дитячих, шкільних закладах є для них додатковим ризиком більш швидкого виникнення захворювання через специфічну особливість – вірусу грипу легко передаватися повітряно-крапельним та контактним шляхом. У зв’язку з цим в холодний період необхідно бути особливо обережними та дотримуватися певних правил безпечної поведінки з метою уникнення захворювань на гострі респіраторні інфекції.

 

1. Обмежте перебування у людних місцях, уникайте користування громадським транспортом, перебування поряд з людьми у яких є ознаки респіраторної інфекції – нежить, кашель, почервонілі очі.

 

2. Після повернення додому промивайте ніс та носоглотку водою з додаванням повареної солі та соди. Ретельно мийте руки з милом. У випадку, коли неможливо часто мити руки, користуйтесь спиртовими вологими серветками, які після використання викиньте. Намагайтеся не торкатися очей, носа або рота, особливо, якщо перебуваєте у громадських місцях. Частіше провітрюйте приміщення, робіть вологі прибирання не менше двох разів на день.

 

3. Якщо у Ваших рідних та близьких виникнуть симптоми застуди або респіраторної інфекції – негайно ізолюйте хворого в окремій кімнаті та контактуйте з ним лише в марлевій масці, викличте лікаря.

4. При виникненні таких симптомів як температура, кашель, нежить, порушення функції кишечнику та м’язові болі – негайно звертайтесь до лікаря, ретельно виконуйте його призначення, максимально обмежте контакти з оточуючими. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням! Діагноз хвороби визначає тільки лікар!

 

   Всяку хворобу краще попередити, аніж потім лікувати. У зв’язку з цим ведення здорового способу життя, раціональне харчування, вживання достатньої кількості чистої води, овочів, фруктів, адекватний режим фізичної-розумової праці і відпочинку є прекрасним засобом зміцнення організму, його імунної системи, а значить і більш високої стійкості перед інфекціями.

 

Профілактика гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу

 

Профілактика гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Профілактика гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу

 

Профілактика гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу