Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіСитуація, що склалась в КЗ СОР «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня № 2» по організації надання медичної допомоги хворим

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, щодо незадовільного теплозабезпечення хворих у КЗ СОР «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня № 2», була створена комісія за участю керівників обласної адміністрації та обласної ради.

 

   Враховуючи результати перевірки матеріально-технічного стану вищезазначеного закладу, організації надання медичної допомоги хворим, на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 16.01.2017 № 11-ОД «Про перевірку забезпечення умов перебування осіб» комісія вважає за необхідне виконання заходів управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації щодо переводу хворих в психіатричні лікарні області, де існують належні умови перебування.

 

   Із 24 хворих, які були переведені до Першої обласної спеціалізованої лікарні м. Ромни у 4 виявлено пневмонію.

 

   З причини невиконання наказу управління, щодо переведення хворих до аналогічних за профілем закладів охорони здоров’я (була організована протидія заходам з боку населення та працівників закладу) 13.01.2017 в установі зареєстровано підвищений рівень простудних захворювань.

 

   16.01.2017 з метою надання екстреної консультативної допомоги в КЗ СОР «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня № 2» виїхали лікарі-консультанти: інфекціоніст обласної клінічної інфекційної лікарні та пульмонолог обласної клінічної лікарні.

 

   Оглянуто 17 осіб, у 9 випадках встановлений діагноз грип, у 8 – ГРВІ. У 1 хворої (87 років) встановлено госпітальну пневмонію.

 

   Станом на 20.01.2017 в закладі з ознаками респіраторних захворювань та лихоманкою перебуває 6 осіб (ГРВІ – 3 особи; гострий бронхіт – 2 особи; грип – 1 особа).

 

   За результатами рентгенологічного обстеження, починаючи з 16.01.2017 в закладі виявлено 4 випадки пневмонії, з них: три пацієнтки переведені для подальшого стаціонарного лікування до КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» (одна з них померла), одна – до Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні.

 

   Управлінню охорони здоров'я запропоновано провести оптимізацію психіатричної служби із збереженням доступної якісної медичної допомоги, упорядкувати мережу психіатричних стаціонарних відділень з перерозподілом затверджених фінансових потоків до установи, в якій буде організовано належне лікування та перебування хворих.