Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіПрес-конференція щодо закупівлі медичного обладнання в обласну дитячу клінічну лікарню

Прес-конференція щодо закупівлі медичного обладнання  в обласну дитячу клінічну лікарню20 січня в конференц-залі управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція стосовно законності придбання рентгендіагностичного обладнання на три робочих місця в обласну дитячу клінічну лікарню.

 

   Начальник управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО спростував інформацію про правопорушення, які було виявлено під час перевірки процесу закупівлі рентгенографічної системи для дитячої обласної лікарні працівниками управління захисту економіки у Сумській області. Технічне оснащення рентгенологічного відділення лікарні відбулося ще у 1989 році і з того часу не оновлювалося. Тому з метою забезпечення якісного лікувального процесу в комунальний заклад і було придбано рентгендіагностичний комплекс на 3 робочих місця, – зазначив Сергій БУТЕНКО. У вирішенні проблеми активну участь взяли депутати обласної та міської рад. На придбання медичного обладнання було виділено 6 мільйонів гривень, з них 3 мільйони – субвенція з міського бюджету, – поінформував начальник управління.

 

   Виконуючий обов’язки головного лікаря Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Володимир ДОРОШЕНКО наголосив, що закупівля проводилась згідно вимог Закону України від 25.12.2015 року № 922-VIII «Про публічні закупівлі». Системою «Prozorro» призначено аукціон на 05.12.2016 року. За результатами аукціону переможцем визнано учасника ТОВ «Медгарант» з найменшою ціновою пропозицією – 5 мільйонів 899 тисяч гривень. З цим товариством заключено договір від 16.12.2016 року про поставку рентгендіагностичного обладнання. Згідно договору лікарня отримала комплекс 26.12.2016 року, 28.12.2016 року проведено оплату за поставлене обладнання, – акцентував керівник закладу. Державною службою України з лікарських засобів видано «Свідоцтво про державну реєстрацію» від 09.12.2013 року на дану рентгенологічну систему. Цей документ дозволяє застосування рентгендіагностичного обладнання на території України і не є датою виготовлення цього апарату, – констатував Володимир ДОРОШЕНКО.

 

   16 січня 2017 року у присутності представників відділу економічної безпеки, слідчого, працівників адміністрації лікарні розпаковано рентгендіагностичний комплекс і встановлено, що рік виготовлення цього обладнання – грудень 2016 – повністю відповідає умовам договору, – підкреслив в.о. головного лікаря.

 

   Всі заборони на використання апарату після перевірок знято, тому рентгендіагностичний комплекс буде введено в дію вже найближчим часом, – запевнив Сергій БУТЕНКО.