Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіВдячність людям, які роблять життя хворих дітей кращим…
Вдячність людям, які роблять життя хворих дітей кращим…6 серпня завдяки активній участі Українського Посольства в Женеві, Маріанне Піффаретті – Президента об’єднання «Help Point Sumy» та громадської організації діабетиків у Женеві відбувся благодійний концерт класичної музики за участю відомого піаніста Франсуа Скавьє Пойцат, а також музикантів Тамари Смірнової, Владислава Лученка та Катерини Терещенко. На концерті виконувались пісні українських класиків. На зібрані від концерту кошти було придбано глюкометри і тест-смужки для дітей Сумщини хворих на цукровий діабет.

 

   20 вересня у нефрологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні відбулося вручення глюкометрів і тест-смужок для визначення рівня глюкози в крові. Для вручення таких вкрай необхідних медикаментів прибули Маріанна Піффаретті та волонтери Еріка і Карл Гретлери.

 

   Теплі слова вдячності були сказані головним лікарем обласної дитячої клінічної лікарні Ганною Богдановою та батьками, дітки яких перебувають на лікуванні у нефрологічному відділенні. Маріанна Піффаретті, у свою чергу, пообіцяла, що акцію по збору коштів на допомогу хворим діткам проводитимуть щорічно. 

 

Вдячність людям, які роблять життя хворих дітей кращим…