Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіПрограма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу
Програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДуВ управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації 30 серпня пройшло засідання колегії "Про хід виконання Обласної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки в області”. Захід провела заступник начальника управління Надія ЛИСЕНКО.

 

   В.о. головного лікаря обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом Лариса ПАНАСЕНКО проаналізувала реалізацію в області програми протидії захворюванню на ВІЛ-інфекцію/СНІД. Вона зазначила, що в області проводиться робота, направлена на утримання епідемічного процесу ВІЛ та протидію поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, надання якісних і доступних послуг з профілактики та діагностики ВІЛ-інфекції, послуг з лікування, медичної допомоги, догляду і підтримки людей, які живуть з ВІЛ.

 

   Члени колегії заслухали також керівників Конотопської, Кролевецької та Шосткинської центральних районних лікарень.

 

   Представники запрошених районів отримали відповідні доручення, які були відображені у рішенні колегії. Зокрема, про негайне затвердження відповідних регіональних програм, приведення штатних посад кабінетів "Довіри” ЦРЛ у відповідність до нормативів, забезпечення охоплення обстеженням населення на наявність антитіл до ВІЛ на рівні 5 відсотків, активно використовуючи швидкі тести, виконання локальних клінічних протоколів надання медичної допомоги хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД та плану дотримання інфекційного контролю.

 

   На завершення колегії Надія ЛИСЕНКО закликала присутніх активно доносити до населення через засоби масової інформації актуальність проблеми поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу. Громадяни мають знати, що вартість обстеження на ВІЛ швидкими тестами складає 50-70 гривень, а лікування одного пацієнта антиретровірусними препаратами впродовж лише одного року коштуватиме близько10 тисяч гривень, - наголосила посадовець.