Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посилання



Для громадян, що змушені покинути свої оселі




Робота в МОЗ України - це можливість щоденною працею змінювати на краще життя кожного - без перебільшення - українця. Ми шукаємо людей, які не бояться викликів і хочуть змінювати країну. Можливо саме Ви - та людина, яка впроваджуватиме якісні зміни в життя співгромадян.




Дотримання правил гігієни є чи не найпростішим і водночас дуже ефективним методом профілактики різних захворювань - від кишкових інфекцій до грипу. Радимо батькам, про що і як говорити з дітьми, щоб убезпечити їх від хвороб.




Заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ, президент об’єднання «HelpPoint Sumy» Маріанне ПІФФАРЕТТІ та директор Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Микола РЕЗНІК побували в Сумському обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення.



17 вересня начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради. На початку наради керівник управління представив колективу нового головного хірурга області Сергія КОБИЛЕЦЬКОГО та побажав йому успіхів у роботі.



17 вересня на базі «Клініки, дружньої до молоді» Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди відбулося інтерактивне заняття на тему «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка молоді». Захід був проведений для педагогів-курсантів Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО та в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО побували у Сумській міській клінічній лікарні №1, де, вперше з часу відкриття закладу, капітально відремонтували обидва ортопедично-травматологічні відділення.

Попри застороги медиків, населення не відмовляється від споживання сушеної, в’яленої чи копченої риби. Хоча таке легковажне ставлення до свого здоров’я може закінчитися досить сумно. 

Гарним подарунком до Дня міста стало відкриття оновленого терапевтичного відділення КЗ «Тростянецька ЦРЛ» Тростянецької міської ради. Міська влада на чолі з Юрієм Бовою здійснила мрію та втілила в реальне життя свій задум – створення сучасних умов для лікарів і пацієнтів цього відділення.

МОЗ УКРАЇНИ ВИПУСТИВ ДЕСЯТИЙ НОМЕР  «ДАЙДЖЕСТУ ЗМІН В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я»

Десятий номер «Дайджесту змін в охороні здоров’я» – збірник матеріалів, які будуть корисними медичним працівникам та іншим фахівцям сфери охорони здоров’я.

Дайджест випущено з метою роз’яснення ключових етапів медичної реформи. Ознайомитися та завантажити Дайджест можна тут: «ДАЙДЖЕСТ ЗМІН В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я №10»


У рамках висітлення проведення реформування медичної галузі, спеціалісти управління охорони здоров’я Сумської ОДА долучилися до участі в семінарському занятті для правників юридичних служб міста Суми, що відбулося в обласному управлінні юстиції.