Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Июль 2018 (14)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіЛише третина українських мам знають про ризик паралічу від поліомієліту
Лише третина українських мам знають про ризик паралічу від поліомієліту З нагоди Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерство охорони здоров’я України нагадують батькам, що єдиним дієвим способом уберегти своїх дітей від невиліковної хвороби – поліомієліту – є вакцинація. 

Поліомієліт – дуже заразна хвороба, що призводить до паралічу та смерті. Ліків від неї не існує. Україна має високий ризик щодо завезення та розповсюдження поліомієліту через низький рівень охоплення імунізацією та спалахи у інших країнах.

За результатами Опитування громадської думки щодо вакцинації в Україні, що проводилися ЮНІСЕФ та ВООЗ у 2014 році, лише 27% мам знають про ризик паралічу від поліо, і тільки 12% інформовані, що для повного захисту від поліомієліту у дитини має бути мінімум 4 дози вакцин. За оцінками мам, менше половини дітей повністю вакциновані проти поліомієліту (44%) .

У зв’язку з цим ЮНІСЕФ та МОЗ України проводять інформаційну кампанію «Щеплення – єдиний оберіг», де закликає матерів зробити своїм дітям щеплення проти поліомієліту. Білл борди, сітілайти та постери про важливість щеплень та небезпеку поліомієліту з’являться в усіх регіонах України та дитячих медичних закладах країни наприкінці жовтня. Також, розпочато інтернет-рекламу та інформаційну кампанію у соціальних мережах з необхідності захисту від поліо.

«Українські діти залишаються майже повністю незахищеними від вірусу поліомієліту – в Україні вакциновано менше половини дітей. Хвороба може призвести до смерті та інвалідності на все життя. Вакцинація залишається єдиним способом захистити здоров’я дітей», - зазначає голова ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

«Безпечні та ефективні вакцини існують і вони дуже важливі для захисту дітей від поліомієліту, адже імунізація є єдиним захистом від хвороби. Тому проведення масштабної інформаційної кампанії спільно з міжнародними організаціями є важливим кроком на шляху до повного убезпечення українських діток від вірусу поліомієліту. І ми сподіваємося на активну підтримку батьків у вакцинації, аби уберегти своїх дітей. А МОЗ України за допомогою міжнародних організацій докладе усіх зусиль, щоб повністю забезпечити лікувальні заклади необхідною кількістю вакцин від поліо», - зазначає в.о. Міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець

Довідка: 
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює над покращенням життя дітей та сімей на всій території України з 1997 року. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів.

Прес-служба МОЗ України