Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Декабрь 2019 (2)
Ноябрь 2019 (23)
Октябрь 2019 (9)
Сентябрь 2019 (12)
Август 2019 (11)
Июль 2019 (29)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіМОЗ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ МЕДЗАКЛАДИ ПЕРЕВІРЯТИ ВСІ ПІДОЗРІЛІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ В РАМКАХ ВОЄННОГО СТАНУ І ПОВІДОМЛЯТИ МІНІСТЕРСТВО ПРО ПІДРОБЛЕНІ ЛИСТИ

Воєнний стан є правовим режимом, вперше запровадженим у 10 областях України, тому саме аспекти, пов’язані з ним, можуть стати предметом для маніпуляцій і провокацій з боку ворожих до Української держави організацій.

Провокатори можуть надсилати вказівки під приводом воєнного стану від імені керівних структур різного рівня. Підробки на перший погляд не відрізняються від офіційних листів: вони містять вихідний номер, підпис посадової особи та інші стандартні атрибути офіційних звернень. Такі листи можуть направалятися як в окремі медзаклади або обласні управління охорони здоров’я з метою підірвати системну роботу.

Міністерство охорони здоров’я передає всю інформацію про інцидент до Генерального штабу України, Служби безпеки України, а також Міністерству інформаційної політики для оперативного удосконалення спільного механізму протидії інформаційним операціям в умовах воєнного стану.

Що робити, якщо у медзаклад або керівний структурний підрозділ охорони здоров’я надійшов лист про заходи у зв’язку з воєнним станом:

1.      перевірити легітимність листа, передусім – зателефонувати до органу або установи, з якої надійшов такий лист, і перевірити, чи дійсно такий лист є справжнім зверненням;

2.      у разі виявлення підробки – повідомити МОЗ України: надіслати електронного листа на адресу  mob.moz.98@gmail.com , у темі листа зазначити «Воєнний стан-фейк-область».

Будьте пильними! Захищаємо здоров’я громадян і національну безпеку в умовах воєнного стану!

 

Джерело: http://moz.gov.ua/article/news/oberezhno-fejki-moz-ukraini-zaklikae-medzakladi-perevirjati-vsi-pidozrili-rozporjadzhennja-v-ramkah-voennogo-stanu-i-povidomljati-ministerstvo-pro-pidrobleni-listi-