Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАДРЕСНА БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ПАЦІЄНТАМ ЛІКУВАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

АДРЕСНА БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ПАЦІЄНТАМ ЛІКУВАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВФахівці управління охорони здоров`я Сумської обласної державної адміністрації при наданні правових консультацій тісно співпрацюють із територіальними органами юстиції, регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".


У першу чергу, безоплатною правовою допомогою охоплено найбільш незахищені категорії громадян, які перебувають на лікуванні у закладах охорони здоров`я обласного підпорядкування.


Чергова така зустріч відбулась 15 серпня 2018 року у комунальному закладі Сумської обласної ради "Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни." Ветерани та персонал госпіталю звертались до спеціалістів-правників з питаннями щодо пенсійного забезпечення, отримання субсидії, порядку виплат "дітям війни", прав та пільг учасникам АТО та їх сім`ям, зокрема щодо забезпечення медичними послугами, ліками та виробами медичного призначення.


Присутніх поінформовано також, що за єдиним номером контакт-центру системи безоплатної правової допомоги – 0800213103 кожен може отримати правову консультацію.


Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.