Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Июль 2019 (12)
Июнь 2019 (22)
Май 2019 (12)
Апрель 2019 (25)
Март 2019 (25)
Февраль 2019 (17)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ ЛІКАРЕНЬ ВИЗНАЧАЄ МОЖЛИВІ ШЛЯХИ ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ ЛІКАРЕНЬ ВИЗНАЧАЄ МОЖЛИВІ ШЛЯХИ ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГОРЕСУРСІВСьогодні відбулася презентація результатів енергоаудитів сумських лікарень, проведеного в рамках проекту GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях».


Енергоаудити, зазначив міський голова Олександр ЛИСЕНКО, нададуть змогу ухвалювати виважені управлінські рішення щодо планування та фінансування найбільш енергетично ефективних заходів у міських лікарнях сьогодні та на перспективу.


«Як лікування починається зі встановлення діагнозу, так енергомодернізації має передувати енергоаудит, що дозволить робити перетворення з максимально ефективним використанням наявних фінансових ресурсів», – наголосив він.


Енергоаудити здійснювались у співфінансуванні 70/3: кошти Проекту – 392 тис. грн., міського бюджету – 168 тис. гривень.


Компанії «Адамсон» та «Айтікон» здійснили енергоперевірку всіх лікувально-профілактичних закладів міста, окрім міської клінічної поліклініки №6.Аудит проводили, виходячи з характеристик кожного лікувального закладу.


Експерти визначили заходи, які мають посприяти зменшенню джерел енергії та обрахували обсяг інвестицій, які для цього потрібно залучити. Врахували і те, скільки після впровадження енергоефективних заходів становитиме економія енергії у грошовому еквіваленті.


Директор проекту GIZ«Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» Грегор БРЬОМЛІНГ зазначив: «За висновками енергоаудитів ми зможемо з міською владою напрацювати Концепцію спільних дій з подальшого впровадження енергоефективних заходів у лікувально-профілактичних закладах Сум. Саме сьогоднішнє представлення проведеної роботи дасть змогу чітко розуміти, в якому напрямку нам рухатися далі».


На тому, що міська влада вже тривалий час тримає курс на зменшення споживання енергоресурсів у бюджетних закладах Сум, наголосив перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО.

«Ми розуміємо, що для того, аби вживати всіх необхідних заходів з енергозбереження у освітніх та лікувальних закладах нашого міста, потрібного спочатку пройти процедуру енергоаудиту. І поступово ми рухаємося цим шляхом і сподіваємося на подальшу співпрацю з фахівцями», – зауважив він.


Керівництвом Проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», повідомив Олександр Лисенко, проводяться перемовини з донорськими та фінансовими інституціями, що зацікавлені у фінансуванні заходів з енергоефективності у медичних закладах. Корпорація НЕФКО пропонує кредитування під 3% річних. Проект може надати грантову складову у фінансуванні пілотного проекту щодо впровадження енергоефективних заходів, визначених за результатами енергоаудитів у лікувально-профілактичних закладах.


Джерело: https://smr.gov.ua