Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіУРОЧИСТОСТІ У СУМСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КЛІНІЧНОМУ ГОСПІТАЛІ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 73-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

УРОЧИСТОСТІ У СУМСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КЛІНІЧНОМУ ГОСПІТАЛІ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ  ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 73-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІУ 2015 році Указом Президента України було введено День пам'яті та примирення, який відзначається 8 травня. Таким чином, Україна доєдналася до всього світу у скорботі за жертвами Другої світової війни. 9 травня в Україні відзначається 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


Станом на1 квітня 2018 року в області проживало 36 506 осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:


-інвалідів війни – 2 558 осіб, з них інвалідів з числа учасників АТО – 171 особа;

-учасників бойових дій – 12 232 особи, з них учасників АТО – 9 450 осіб;

-учасників війни – 16 716 чоловік;

-осіб, на яких поширюється чинність Закону – 5 000 осіб.


Кожного року в госпіталі лікується понад 4 000 пацієнтів. На сьогодні у структурі пролікованих хворих у закладі учасники бойових дій становлять 49%, інваліди війни – 13%, учасники війни – 17%. З усіх пролікованих у госпіталі 26% – це учасники антитерористичної операції, які потребують не тільки відновного та реабілітаційного лікування, а й забезпечення належних умов перебування у госпіталі.

 

Завдяки керівництву Сумської обласної раді та Сумської обласної державної адміністрації для покращення матеріально-технічного стану та умов лікування пацієнтів госпіталю додатково виділено з обласного бюджету у 2018 році 3 млн 497 тис. гривень (ремонт терапевтичного відділення 1 млн гривень, медикаменти 1 200 тис. гривень, харчування 800 тис. гривень, ремонт терапевтичного відділення м. Шостка 100 тис. гривень, ремонт палати неврологічного відділення 75 тис. гривень, придбання технологічного обладнання 277 тис. гривень, побутового обладнання 25 тис. гривень, засобу дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку газу 20 тис. гривень).


8 травня 2018 року з нагоди Дня пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні організовано привітання ветеранів війни, які перебували на лікуванні у Сумському обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. Заклад відвідали: голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, Сумський міський голова Олександр Лисенко, заступник начальника управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації Надія Лисенко, виконавчий директор ПАТ «Сумихімпром» Володимир Волков, обласний військовий комісар полковник Тарас Давиденко, голова обласної організації ветеранів війни, генерал-майор Іван Прохоренко, голова міської організації ветеранів Афганістану Володимир Рикун, голова обласної організації учасників АТО Володимир Лаврик, які привітали ветеранів війни та вручили квіти.Організовано святковий захід «Польова каша» у парку госпіталю. Колективом будинку культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром» проведено святковий концерт. Ветеранів війни у кардіологічному відділенні привітало керівництво та профспілковий комітет ПАТ «Сумихімпром» та вручили солодкі подарунки. Також ветеранів війни вітали учні комунальної установи «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22».


7 травня ветеранів Другої світової війни, які перебували на лікування в госпіталі, привітали працівники Зарічного відділу державної виконавчої служби із врученням подарунків та квітів; а ветеранів війни, які лікувалияь у терапевтичному відділенні м. Шостка, привітав депутат Сумської обласної ради Володимир Пилипейко, який подарував для відділення телевізор.


9 травня ветеранів війни, які перебували на лікуванні у терапевтичному відділенні госпіталю в м. Шостка, відвідали міський голова Микола Нога, заступник міського голови Ніна Сиваєва, головний лікар Шосткинської центральної районної лікарні Олег Штогрин. Після привітання було організовано святковий обід – солдатську кашу.

Святкові концерти для ветеранів війни підготували колективи народного ансамблю Шосткинського територіального центру «Полісянка» та Шосткинського медичного училища.

 

УРОЧИСТОСТІ У СУМСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КЛІНІЧНОМУ ГОСПІТАЛІ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ  ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 73-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ