Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіУ СУМАХ РЕМОНТУЮТЬ ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ

У СУМАХ РЕМОНТУЮТЬ ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІБлизько двох тижнів тому в Сумській міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди розпочався ремонт приймального відділення. Всі роботи взяв на себе благодійний фонд «Технологія», який у лютому цього року презентував оновлене педіатричне відділення в дитячій поліклініці №2.


Як повідомив головний лікар Сумської міської дитячої лікарні Святої Зінаїди Олександр ЄМЕЦЬ, упродовж попередніх років спільно з міською владою вони відремонтували деякі відділення, реанімацію, закупили сучасне обладнання для рентген-кабінету і провели в ньому капітальний ремонт, а тепер дійшла черга і до приймального відділення.


«На даний момент практично всі відділення відремонтовані. Залишилося тільки приймальне відділення – звідти починається знайомство пацієнтів із лікарнею. У день сюди потрапляє близько 50 дітей, а в рік це до 14 тис. пацієнтів. У зв’язку з цим ми вирішили зупинитися на ремонті такої важливої складової лікарні» – роз’яснює Олександр Ємець.


За словами члена наглядової ради благодійного фонду «Технологія», в цілому ремонт обійдеться приблизно в 3 млн грн, однак сума може зрости, якщо будуть додаткові витрати. Роботи обіцяють завершити за 3 місяці.


На час ремонту прийом пацієнтів здійснюється в інфекційному відділенні №3. Після проведення всіх робіт заїзд швидкої і прийом пацієнтів здійснюватиметься з двору. Також там будуть облаштовані 3 інфекційних бокси, що, на думку адміністрації лікарні, дозволить більш якісно надавати медичні послуги і убезпечити маленьких пацієнтів від інших хвороб. За рахунок бюджетних коштів мають намір зайнятися благоустроєм території перед лікарнею: замінити бордюри, укласти новий асфальт і розширити зону паркування для автомобілів.

 

 

Джерело: www.0542.ua