Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіУ ХОТІНСЬКІЙ ОТГ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНУ АМБУЛАТОРІЮ

У ХОТІНСЬКІЙ ОТГ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНУ АМБУЛАТОРІЮАмбулаторія загальної практики-сімейної медицини у селищі Хотінь чекала на ремонт багато років. Не могли дочекатися її оновлення і жителі громади. І ось нарешті це сталося: у Хотінській ОТГ знакова подія – відкриття відремонтованого медичного закладу.


На капітальний ремонт амбулаторії на території Хотінської ОТГ було виділено 985 тисяч гривень з державного бюджету та 130 тисяч із бюджету Хотінської громади. За ці кошти замінено вікна, покрівлю, здійснено утеплення приміщення, відремонтовано системи опалення та електрозабезпечення, закуплено меблі і медичну техніку.


«Спільними зусиллями народного депутата Олександра Сугоняки, обласної, районної влади та завдяки невичерпній енергії голови Хотінської об’єднаної громади Миколи ТОРЯНИКА ми зробили цей заклад для жителів громади, – зазначив Микола КЛОЧКО. – Наша мета, щоб кожна людина в селі лікувалася в належних умовах, а лікарі мали належні умови для роботи. Головне, що це лише один із кроків, які ми будемо робити в цій громаді, в районі і загалом по області. Не все у нас іде гладко, але крок за кроком, поступово ми вирішуємо нагальні проблеми Сумщини».


Розмовляючи із жителями громади, очільник Сумського району Геннадій ДОРОШЕНКО привітав їх із покращенням медичних послуг в громаді. «Кожен житель Хотінської ОТГ сьогодні бачить конкретний результат позитивних змін, мабуть, в цьому і має бути головна мета усіх наших реформ», – говорив він.


«Серед найближчих планів громади – оновлення стаціонарного відділення амбулаторії, а також ремонт доріг, закладів культури тощо. Ці кроки ми робимо для молоді, для тих людей, які будуть розвивати нашу громаду вже через кілька років», – зазначив голова Хотінської ОТГ Микола ТОРЯНИК.


На цьому наголошувала і головний лікар амбулаторії Людмила ДОРОШКЕВИЧ. Вона розповіла, що лікувальний заклад потребує молодих лікарів. Всі медичні працівники готові допомагати молодому спеціалісту влитися у колектив і покращувати якість медичного обслуговування у громаді.