Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Март 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіНАВЧАЄМО СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФІЛАКТИЦІ ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯ

НАВЧАЄМО СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФІЛАКТИЦІ ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯДнями на базі «Клініки, дружньої до молоді» Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди відбувся тренінг на тему «Профілактика профвигорання». Захід відвідали 17 фахівців Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради.


Існує так звана «група ризику» працівників, які найбільш схильні до вигорання – це ті, хто працює у сфері «людина-людина» і в силу своєї професії змушені багато та інтенсивно спілкуватися з іншими людьми.


Тільки спеціаліст, який перебуває у стабільному психо-емоційному стані, може надавати якісну повноцінну допомогу. А найкраще зрозуміти переживання, пов’язані з роботою, здатні саме колеги. Фахівці «допомагаючих» професій обов’язково мають отримувати підтримку, щоб залишатися ефективними.


Даний тренінг є продуктивним та корисним для всіх без виключення. Психолог КДМ Таїсія Луцьковська надала якісну інформацію про управління власним психо-емоційним станом, навички емоційної саморегуляції та позитивного самосприйняття. Навички, що розвиваються під час подібних тренінгів, необхідні у професійній діяльності усіх категорій фахівців, що здійснюють допомогу людям: чи то лікарі, чи то соціальні працівники, чи психологи. Людина вже звертається до них з проблемою: хворобою, складними життєвими обставинами чи психологічними проблемами.

 

Планується серія даних тренінгів для фахівців «допомагаючих» професій з подальшим супроводом.