Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада

Апаратна нарада   11 грудня начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО провів засідання апаратної наради.


   Головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні Володимир ГОРОХ повідомив про те, що з 11 грудня поліклініка Сумської обласної клінічної лікарні розпочала прийом пацієнтів за новою адресою по вул. Ковпака, 18. Це «Блок А» обласного психоневрологічного диспансеру. Таке переформатування здійснено в рамках програми розвитку медичних закладів третинного рівня, яку прийняли у липні цього року на сесії обласної ради. Це переселення – перший етап програми. До кінця 2017 року до «Блоку Б» на Ковпака переїде 5 терапевтичних відділень обласної лікарні: гастроентерологічне, пульмонологічне, неврологічне, ендокринологічне та ревматологія. А ось пацієнтів з психічними розладами переведуть у гідні умови другого корпусу обласної лікарні. Цей корпус на минулій сесії обласної ради передано на баланс наркодиспансеру, – зазначив головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні Володимир ГОРОХ.


   Головний хірург області Микола КОБИЛЕЦЬКИЙ доповів про Пленум ГО «Асоціація хірургів України», в якому він взяв участь 7 грудня. На засіданні розглядалися організаційні питання, а також аналіз діяльності хірургічної служби України, її реформування в аспекті формування госпітальних округів, – сказав фахівець.


   Обласний онколог Володимир КОНАНИХІН розповів про те, що 8 грудня Комітет з питань охорони здоров’я провів засідання «круглого столу» на тему «Суспільство проти раку: переможемо разом». Обговорювали те, що в Україні щорічно реєструється понад 100 тис. нових випадків захворювання на злоякісні новоутворення серед дорослого населення та близько 1 тис. серед дітей, хворих на злоякісні новоутворення з уперше в житті встановленим діагнозом. На засіданні йшлося про ситуацію щодо онкологічної захворюваності в Україні та заходи, що вживаються з боку держави для боротьби з онкологічними захворюваннями, обсяги та напрями фінансування організації медичної допомоги при онкологічних захворюваннях у проекті державного бюджету на 2018 рік, а також перспективи підвищення доступності надання медичної допомоги онкохворим у зв’язку із передбаченим медичною реформою запровадженням програми медичних гарантій, – поінформував обласний спеціаліст.


   На порядку денному – моніторинг надання медичної допомоги ветеранам війни у лікувально-профілактичних закладах м. Суми, про що доповіла начальник Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Інесса САВЕНКО.


   Завдяки міській програмі «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2019 роки», затвердженій рішенням Сумської міської ради, вдалося значно покращити рівень надання медичної допомоги ветеранам війни та учасникам АТО, мешканцям міста, вивівши заклади охорони здоров’я Сумської міської ради на перше рейтингове місце по цьому показнику. Станом на 1 жовтня у Сумах проживало 7 408 ветеранів війни, з них 1 310 осіб – учасники антитерористичної операції. За звітний період медичними оглядами охоплено 100% всіх категорії ветеранів війни. З метою поліпшення якості життя ветеранів проводиться корекція їх життєвих функцій – імплантація штучних кришталиків, кардіостимуляторів, забезпечення ендопротезами, слуховими апаратами та зубопротезуванням, – зазначила Інесса САВЕНКО.


   У лікувально-профілактичних закладах міста виділено 25 палат на 58 ліжок для ветеранів війни. Усі палати у задовільному стані, оснащені меблями, холодильниками, телевізорами або радіо. Санаторно-курортним лікуванням за 9 місяців цього року охоплено 198 осіб. Реабілітаційного лікування потребувало 129 учасників АТО, усі оздоровлені, – додала керівник госпіталю.


   На завершення апаратної наради керівники лікувально-профілактичних закладів отримали доручення від начальника управління.