Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіЦифрова діагностична рентгенівська система в обласній дитячій лікарні

Цифрова діагностична рентгенівська система в обласній дитячій лікарні29 серпня у Сумській обласній дитячій клінічній лікарні відкрили нову цифрову діагностичну рентгенівську систему OPERA T30cs вартістю 5 млн 899 тис грн.

 

В лікарні з моменту відкриття і до теперішнього часу працює рентгенологічний апарат РУМ-20, який знаходиться в рентгенологічному відділенні стаціонару. Існуюча апаратура відпрацювала майже три терміни експлуатації. База рентгенівської апаратури та обладнання з 1989 року не оновлювалася. Згідно даних щодо навантаження на обладнання і апаратуру проводиться більше ніж 14 000 рентген-досліджень на рік. Відмов в обстеженні пацієнтів жодного разу не було.

 

   OPERA T30cs – це система на 3 робочих місця, що відрізняється високою мірою інтеграції, включає широкий спектр столів з дистанційним управлінням, генераторів і цифрових систем формування зображення. В основі конструкції столів з дистанційним управлінням OPERA лежать оригінальні передові концепції та ідеї, завдяки їх високій мірі модульності можна додавати різні конфігурації, відповідно конкретних потреб пацієнта.

 

   Сфери застосування апарату OPERA T30cs – дитяча гастроентерологія, ортопедія, пульмонологія, урологія, гінекологія.

 

   Придбання сучасної апаратури дозволить якісно проводити рентгенологічну діагностику різних захворювань у дітей від народження до 18 років та позитивно вплине на перебіг патологічного процесу і скоротить термін перебування дітей у лікувальному закладі.

 

Цифрова діагностична рентгенівська система в обласній дитячій лікарні