Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада

14 серпня відбулося чергове засідання апаратної наради, яку провів начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО. На порядку денному – якість лікування хворих на пролонгованому листку непрацездатності в лікувально-профілактичних закладах області за результатами першого півріччя 2017 року.

 

   В Сумській області на сьогодні чисельність інвалідів складає близько 53 тисяч осіб. Кожен 21-й громадянин – це інвалід, людина, яка потребує допомоги та підтримки від держави, як у грошовому еквіваленті, так і забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення, сприяння у здобутті освіти, професійних знань, працевлаштування та медичних послуг – поінформувала Валентина П’янтківська, головний лікар обласного комунального закладу «Сумський обласний Центр медико-соціальної експертизи»

 

   Медичні чинники, які впливають на інвалідизацію населення складають близько 17% , тому роль вторинної ланки закладів охорони здоров'я досить важлива. Фаховість спеціалістів центральних районних лікарень в деякій мірі визначає у подальшому як рівень первинної інвалідності, важкість груп, так і показники реабілітації. – додала Валентина П’янтківська.

 

   Відповідність за якість медичного обстеження, своєчасність та обґрунтованість направлення громадян на медико-соціальну експертизу покладається на керівника лікувально-профілактичного закладу охорони здоровя.

 

   Питання про встановлення інвалідності розглядається на медико-соціальних експертних комісіях після повного та всебічного медичного обстеження, проведення необхідних досліджень, визначення клініко-функціонального діагнозу, професійно-трудового прогнозу, одержання результатів відновного лікування, соціально-трудової реабілітації та інших необоротний характер захворювання.

 

   За підсумками наради керівники лікувально-профілактичних закладів отримали ряд доручень від начальника управління.