Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада

12 червня відбулося чергове засідання апаратної наради, яку провів начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО. Він подякував усім керівникам медичних установ, які долучилися до організації та проведення Всеукраїнських змагань «Сумські медичні ралі – 2017». Захід високо оцінили як міжнародні учасники, так і команди зі всієї України, – зазначив посадовець.

 

   Питання порядку денного апаратної наради – аналіз стану охорони праці, протипожежного захисту в лікувально-профілактичних закладах області за 2016 рік, про що інформувала начальник відділу технічного нагляду управління охорони здоровя Раїса ЛЕВЧЕНКО.

 

   Протягом минулого року зареєстровано 8 нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, у результаті яких травми отримали 10 працівників. Слід відмітити, що всі випадки сталися в обласних лікувальних закладах, а саме: 4 випадки в центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 2 – в обласній клінічній лікарні та по 1 в дитячому санаторії м. Лебедин і госпіталі інвалідів вітчизняної війни, – констатувала спеціаліст управління.

 

   У закладах охорони здоров’я області розроблено заходи щодо усунення порушень законів та інших нормативно-правових актів про охорону праці, виявлених за результатами перевірок територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Сумській області, – повідомила фахівець.

 

   Звертаю увагу керівників лікувальних закладів, що після дворічного мораторію у 2017 році фахівцями Управління Держпраці у Сумській області відновлено перевірки щодо дотримання вимогзаконодавства з охорони праці, – підкреслила Раїса ЛЕВЧЕНКО.

 

   Начальник управління закликав усіх керівників посилити контроль за дотриманням правил охорони праці та пожежної безпеки.

 

   Принагідно, напередодні свята – Дня медичного працівника – від себе та управління охорони здоров’я хочу подякувати за вашу щоденну копітку працю та побажати вам та вашим родинам здоровя, миру та злагоди, – сказав на завершення апаратної наради Сергій БУТЕНКО.