Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Апрель 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіТестова оперативна веб-нарада пройшла успішно

Тестова оперативна веб-нарада пройшла успішноНапередодні великодніх свят у Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулася тестова оперативна веб-нарада під час якої директор Центру Анатолій АЛЕКСАНДРЕНКО разом зі своїми заступниками мали розмову з керівниками структурних підрозділів служби екстреної медичної допомоги (5 станцій та 13 підстанцій закладу), що знаходяться у різних куточках області.

 

   З лютого 2017 року в закладі розпочала роботу центральна оперативно-диспетчерська служба, програмним забезпеченням якої передбачено впровадження цілого ряду важливих інноваційних технологій, які дозволяють проводити веб-конференції та наради. Оперативний монтаж цього програмного продукту в закладі виконано спеціалістами ТОВ «Монтекс».

 

   Під час відеонаради обговорено важливі організаційні питання служби екстреної медичної допомоги. На завершення директор Центру Анатолій АЛЕКСАНДРЕНКО привітав усіх зі світлим святом Великодня і побажав усіляких гараздів, а головне – вчасної та якісної допомоги хворим і постраждалим.

 

   Учасники заходу відзначили, що таке «живе» спілкування, з ефектом присутності кожного, значно продуктивніше, ніж телефонні розмови: воно сприяє оперативності у вирішенні виробничих питань, а головне – дозволить значно заощадити кошти на поїздках керівників структурних підрозділів із районів до обласного центру.

 

   У майбутньому такі наради та конференції в Центрі стануть традиційними.


Тестова оперативна веб-нарада пройшла успішно