Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Апрель 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіВсеукраїнський тур «ЗміниТИ: взаємодія заради змін» на Сумщині

Всеукраїнський тур «ЗміниТИ: взаємодія заради змін» на Сумщині10 квітня в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації в рамках проекту «ЗміниТИ: взаємодія заради змін» відбулося публічне обговорення перебігу затребуваних реформ і демократичних змін на місцевому та державному рівнях. Разом з представниками місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, медичними працівниками, громадськими активістами і журналістами речники Громадської організації «Центр UA» та експерти коаліції Реанімаційний пакет реформ обговорили ряд проблемних питань та перспектив реалізації реформ у різних сферах життя.

 

   «Ми вирушили у всеукраїнський тур, аби зібрати думки найактивніших представників спільноти для розробки системних змін. Ми перетворимо беззмістовну критику на зрозумілі позиції та мобілізуємо підтримку громадян, щоб реформи у країні запрацювали по-справжньому», – підкреслив голова і співзасновник Центру UA, екс-віце-прем’єр-міністр з питань європейської інтеграції Олег РИБАЧУК, та пояснив, що зміни у країні можливі тільки тоді, коли люди зрозуміють свою роль у розвитку держави та відповідальність за її майбутнє.

 

   Як приклад, більш детально присутні розглянули хід медичної реформи та механізм її впровадження.

 

   Експерт з медичної реформи Реанімаційного Пакету Реформ Олександр ЯБЧАНКА розповів про мету, шляхи взаємодії та перебіг реформування сфери охорони здоров’я в Україні та запевнив присутніх, що результати обговорень будуть занотовані та передані до Міністерства охорони здоров’я для подальшого опрацювання.

 

   «Метою нашого туру є допомога Міністерству та місцевій владі у реалізації тих положень медичної реформи, що затверджені Кабміном наприкінці минулого року. Перший етап реформи вже пройдено, тепер настав час рішучих дій», – наголосив він.

 

   Керівники лікувальних закладів мали змогу поставити ті питання, які їх найбільше хвилюють у реформуванні первинної ланки медичної допомоги та надати свої конструктивні зауваження і побажання.

 

   На Сумщині, крім обласного центру, такі ж заходи з обговорення реформ і демократичних змін у країні відбудуться у містах Охтирка та Конотоп.