Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Апрель 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАкція «Серце до серця»

Акція «Серце до серця»9 березня стартувала ХІІ благодійна акція «Серце до серця» Всеукраїнського благодійного фонду під гаслом «Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ!». Цьогоріч у рамках акції волонтери збираликошти для дітей з вадами зору. На Сумщині зібрані кошти буде витрачено на закупівлю медичного обладнання для офтальмологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

 

   Благодійний фонд «Серце до серця» створеноу січні 2006 року. Засновники фонду поставили за мету – порятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всебічного контролю і публічного звітування.

 

   Допомогти дітям – це добра справа. Благодійний фонд є платформою для об’єднання добрих сердець з усієї України. Метою акції є, в першу чергу,допомога дітям, пропаганда волонтерського руху, благодійництва, розвиток творчого потенціалу та згуртування українців, небайдужих до чужих проблем.

 

   Медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги Роменського району щороку долучаються до цієї акції. Волонтерами цьогоріч стали головна медична сестра Інна Колбасіна та фельдшер-лаборант Бобрицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Лілія Олійник.

 

   Згідно затвердженого графіка спеціально виготовлена та опломбована скринька ХІІ Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» передавалася у структурні підрозділи Центру. Медичні працівники активно проводили роз'яснювальну роботу серед населення Роменського району.

 

   Акція тривала до 9 квітня. Такі заходи мотивують на сусупільно-корисну діяльність, що сприяє позитивним змінам у державі.

 

   Зібрані кошти перераховані на єдиний банківський рахунок ВБФ «Серце до серця».