Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Март 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіЗустріч із студентами Сумського медичного коледжу
Зустріч із студентами Сумського медичного коледжуНещодавно фахівці «Клініки, дружньої до молоді» Сумської міської дитячої клінічної лікарні ім. Святої Зінаїди разом із Всеукраїнською асоціацією студентів-медиків провели інтерактивну зустріч зі студентами медичного коледжу «Відповідальність починається з мене».

  Захід проводився в рамках флешмобу у соціальних мережах #ТЕСТнаВІЛ та лекторію «Молодь за здоровий спосіб життя». Раніше подібні зустрічі відбулися у Сумському вищому професійному училищі будівництва та автотранспорту і Сумському центрі професійно-технічної освіти.

  Студентам нагадали основні принципи роботи та специфіку закладу «Клініка, дружня до молоді». Її завідувач, Владлена КОНЦЕВИЧ, провела групове дотестове консультування, озвучила всі шляхи передачі ВІЛ та розповіла про засоби захисту. Окрема увага приділялася здоровому способу життя та донорству крові, як засобу слідкувати за своїм здоров’ям та водночас допомагати хворим. До студентів звернулися із закликом бути небайдужими до людей, які потребують допомоги та долучатися до донорського руху. Серед студентів медичного коледжу вже є багато донорів.

  Головне завдання – вкласти у свідомість молоді, що ВІЛ-інфекція – керована епідемія, тобто від кожного залежить ризик свого інфікування. Чи поставить він під загрозу своє майбутнє, здоров’я своїх дітей. Чи буде приймати правильні рішення і надалі та вести безпечну сексуальну поведінку.
Студенти переглянули документальний фільм про реальне життя людини з ВІЛ з метою мотивування пройти тест на ВІЛ.

  Просто здавши #ТЕСТнаВІЛ ви вже допомагаєте захистити себе та близьких. Якщо результат негативний, ви можете бути впевнені, що нікого не поставили під загрозу. Тест може стати тим переломним моментом, який спонукатиме стати обережнішим і поглянути на ризики з іншого боку. На завершення молодь отримала методичну літературу з теми зустрічі та засоби контрацепції.