Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада
Апаратна нарада26 грудня відбулося останнє у 2016 році засідання апаратної наради, яке провів начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО.

 

   Керівник управління поінформував присутніх про нараду, що відбулася минулого тижня за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Швейцарського бюро співробітництва у Києві «Реформа системи охорони здоров’я в 2017 р.: план дій, комунікація для населення, комунікація для медичної громади». Під час наради управлінці розглянули проект орієнтовного положення про госпітальний округ, методичні рекомендації щодо інструментів кадрового планування в закладах охорони здоров’я. Керівництво Міністерства охорони здоров’я України закликало представників регіонів взяти участь у розробці рамкових вимог до ключових лікарень госпітального округу та інших нормативних документів, що мають прикладне значення для роботи медичних закладів. Також говорили і про регулювання цінової політики на ліки. Під систему реімбурсації підпадають три нозології: серцево-судинні хвороби, які є першопричиною смертності в Україні; цукровий діабет другого типу; бронхіальна астма, – зазначив Сергій БУТЕНКО. 

 

   На порядок денний виносилося питання про роботу зі зверненнями у Сумському обласному клінічному психоневрологічному диспансері ім. О.В. Співака. За 11 місяців 2016 року в заклад надійшло 221 звернення (2015 рік – 206 звернень), – сказала головний лікар Марина Сєрокурова. Усі звернення розглядаємо на підсумкових медичних радах. Випадків щодо порушення термінів розгляду звернень в закладі не було, – зазначила керівник психоневрологічного диспансеру.

 

   Оскільки апаратна нарада була заключною у цьому році, начальник управління підбив підсумки роботи галузі охорони здоров’я Сумщини. Багато зроблено капітальних ремонтів у медичних закладах області та міста, зокрема, Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в новий рік вступає повністю оновленим. Значно покращили матеріально-технічну базу деяких лікувальних закладів, – сказав керівник медичної галузі Сумщини.

 

   Сергій БУТЕНКО подякував за плідну роботу усім керівникам лікувально-профілактичних закладів та колективам, якими вони опікуються. Начальник управління привітав присутніх з прийдешніми новорічними і різдвяними святами та побажав здоров’я, оптимізму, щастя, родинного затишку, добробуту і миру.