Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Ноябрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада
Апаратна нарада28 листопада начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради.

 

   Питанням порядку денного був розгляд стану забезпеченості області компонентами та препаратами крові, про що доповів головний хірург Микола КОБИЛЕЦЬКИЙ. Сергій БУТЕНКО, в свою чергу, дав доручення керівникам лікувальних закладів взяти на контроль і обговорити планування коштів на компоненти та препарати крові.

 

    17 листопада за участю Прем'єр-міністра Володимира ГРОЙСМАНА, в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни СУПРУН відбувся Стратегічний міжвідомчий форум «Реформа медицини: фінансування, управління, первинна медична допомога». Учасники заходу обговорили план реформ у сфері охорони здоров’я, зокрема, створення єдиного національного замовника медичних послуг, запровадження нових механізмів фінансування медичної допомоги, реформи первинної допомоги, узгодження реформи охорони здоров’я та процесів децентралізації. Уряд вже зробив перші кроки у рамках реформування системи медицини та встановив систему референтного ціноутворення на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми, – поінформував начальник управління охорони здоров’я. Окрім того, хворі на гіпертонію, цукровий діабет ІІ типу та астму отримають державну підтримку на компенсацію вартості ліків для свого лікування. Кожен українець, незалежно від місця проживання матиме доступ до сімейного лікаря. Він зможе укласти договір з будь-яким сімейним лікарем, терапевтом або педіатром. Якщо ж лікар не влаштує пацієнта, то його можна буде легко змінити, розірвавши з ним договір. Сімейний лікар може працювати як у державній поліклініці, амбулаторії, так і займатися приватною практикою. Кошти за кожного пацієнта перераховуватимуться медичній установі, де працює лікар. Кількість пацієнтів, з якими може укласти контракт один лікар, складатиме 2000 осіб на рік, – зазначив Сергій БУТЕНКО. В.о. Міністра охорони здоров’я Уляна СУПРУН окреслила три задачі на наступний рік у рамках розгортання Національної служби здоров'я: розгортання ІТ-системи і планування роботи з регіонами, реєстрація лікарів у системі та заохочення пацієнтів переходити на роботу з конкретно своїми лікарями, нова система виплат і навчання лікарів, – додав керівник медичної галузі області.

 

   Начальник управління представив медичній спільноті в.о. головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Володимира ДОРОШЕНКА.

 

   Керівники обласних лікувально-профілактичних закладів відзвітували про стан виконання ремонтних робіт у лікарнях та придбання запланованого необхідного медичного обладнання до кінця року.