Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Ноябрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Февраль 2020 (25)
Январь 2020 (24)
Декабрь 2019 (13)
Ноябрь 2019 (23)
Октябрь 2019 (9)
Сентябрь 2019 (11)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселі


Для громадян, що змушені покинути свої оселі«Актуальні питання діагностики, лікування та профілактики інфекційних хвороб»

«Актуальні питання діагностики, лікування  та профілактики інфекційних хвороб»23 листопада в науковій бібліотеці навчально-наукового інституту бізнес-технологій Сумського державного університету відбулася обласна науково-практична конференція «Актуальні питання діагностики, лікування та профілактики інфекційних хвороб». Захід організовано управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації, Сумським державним університетом, Асоціацією інфекціоністів Сумщини та обласною інфекційною клінічною лікарнею імені З.Й.Красовицького. У роботі конференції взяли участь завідувачі інфекційних відділень, лікарі кабінетів інфекційних захворювань, дитячі інфекціоністи, викладачі інфекційних хвороб медичного коледжу та медичних училищ області.

 

   Конференцію розпочав завідувач кафедри інфекційних хвороб медичного інституту СумДУ, д. м. н., проф. Микола ЧЕМИЧ з доповіді «Антибіотик за рецептом». Він розповів про негативний вплив антибактеріальної терапії, вибір та першочергове призначення антибактеріального препарату, основні принципи послідовної антибактеріальної терапії та правила хворого.

 

   Про помилки в діагностиці менінгококової інфекції у дітей інформувала к.м.н., доц. кафедри педіатрії медичного інституту СумДУ Тетяна БИНДА. Головні чинники несприятливих наслідків: несвоєчасне або неадекватне лікування, – зазначила фахівець. Вона охарактеризувала діагностичні помилки, назвала клінічні діагностичні критерії менінгококемії та розповіла про надання медичної допомоги дітям з тяжкими формами менінгококемії на догоспітальному етапі.

 

   «Грип і його ускладнення: ілюзія та реальність» під такою назвою була доповідь заступника головного лікаря Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні імені З.Й.Красовицького з медичної частини, обласного інфекціоніста Ірини ТРОЦЬКОЇ. Спеціаліст на початку свого виступу описала клінічний перебіг пневмонії, що призвела до летального випадку 13-річної дитини в м. Суми. Хворобу підтверджено методом полімеразної ланцюгової реакції.

 

   Обласний фахівець розповіла про можливіциркуляції штамів грипу, що очікуються в нашому регіоні – два типу А H1N1 (Каліфорнія), H3N2 (Гонконг) і типу В (Брісбен). Ще Ірина ТРОЦЬКА звернула увагу на необхідність вакцинації від грипу та нагадала елементарні правила щодо захисту від гострих респіраторних захворювань.

 

   Багато виступів провідних фахівців було заслухано на конференції. Всі надзвичайно актуальні та цікаві. Заслухавши та обговоривши доповіді, учасники зібрання мали змогу безпосередньо поспілкуватись з колегами та обмінятись досвідом.