Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Октябрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада

3 жовтня заступник начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Надія ЛИСЕНКО провела засідання апаратної наради.

 

   На порядок денний виносилось питання стану роботи зі зверненнями громадян в обласній дитячій клінічній лікарні. В закладі проводиться організаційна робота щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, – сказала заступник головного лікаря Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ольга ГАПІЄНКО. За 9 місяців 2016 року на адресу закладу надійшло 180 звернень, усі розглянуто згідно визначених законодавством термінів. Забезпечуються об’єктивною і всебічною перевіркою питання, викладені у зверненнях громадян, при необхідності утворюються комісії для розгляду звернень, в яких, за бажанням, заявник може брати участь. Робота зі зверненнями громадян в лікарні розглядається щоквартально на медичних радах при головному лікареві, – зазначила Ольга ГАПІЄНКО.

 

   Про стан готовності закладів охорони здоров’я області до сезону епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у 2016-2017 роках розповіла обласний інфекціоніст Ірина ТРОЦЬКА. Станом на 23 вересня 2016 року кількість захворілих склала 4781 особу, з них 3490 – діти до 17 років. Питома вага дітей, серед захворілих протягом вересня, зросла з 63 до 73%, що пояснюється формуванням організованих колективів після літніх канікул, – зазначила фахівець. За результатами проведеного аналізу інформації, що надійшла з лікувально-профілактичних закладів, встановлено – медична мережа області готова до роботи в умовах підвищеного рівня захворюваності на грип та ГРВІ, хоча є і певні недоліки, які потребують усунення, – інформувала спеціаліст.

 

   Надія ЛИСЕНКО нагадала присутнім керівникам лікувально-профілактичних закладів про необхідність постійного контролю та вчасність виконання нормативних документів управління з питань діагностики, лікування, профілактики грипу та ГРВІ.