Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Сентябрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада
Апаратна нарада19 вересня начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради.

 

   На порядку денному – підсумки проведення оздоровлення дітей влітку 2016 року. Інформував про результати оздоровлення дітей заступник головного лікаря з поліклінічної роботи обласної дитячої клінічної лікарні – Валерій ОВОДЕНКО. 

 

   Влітку 2016 року оздоровлення дітей проводилось у заміських оздоровчих закладах, стаціонарах, санаторіях і профілакторіях та пришкільних майданчиках. Всього оздоровлення пройшли 18332 дитини, – зазначив заступник головного лікаря. За соціальними категоріями: діти-інваліди – 493; діти чорнобильського контингенту – 178; діти-сироти та напівсироти – 1047; діти з малозабезпечених сімей – 1012; діти з неповних родин – 564; діти, позбавлені батьківського піклування – 348. За іншими категоріями: талановиті та обдаровані діти – 211; діти учасників АТО – 231; переселенці – 82; діти з групи соціального ризику – 42, – поінформував Валерій ОВОДЕНКО.

 

   На період оздоровчої кампанії станції та бригади швидкої медичної допомоги були забезпечені необхідним запасом медикаментів та засобів одноразового використання для надання невідкладної медичної допомоги дітям, – підкреслив заступник головного лікаря з поліклінічної роботи.

 

   Про зустріч, що відбулася 15 вересня у Міністерстві охорони здоров’я України із представниками профспілки працівників охорони здоров’я України, розповіла присутнім голова обласної профспілкової організації працівників охорони здоров’я Лариса МАСЛОВА.

 

   До зустрічі долучилися представники медичних працівників із різних куточків України, в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна СУПРУН та заступник міністра Павло КОВТОНЮК. Темою для зустрічі стали зміни, що потрібні для покращення в українській медичній сфері. Кожен з присутніх мав нагоду порушити питання щодо найважливіших проблем в областях. Для їх ефективного вирішення Міністерство та Профспілка домовилися про подальші зустрічі. Найближча відбудеться з головними лікарями, яких делегує Профспілка, – наголосила Лариса МАСЛОВА.

 

   На завершення наради Сергій БУТЕНКО вкотре дав доручення керівникам лікувально-профілактичних закладів приділяти постійну увагу при проведенні медичного обстеження призовників.