Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Сентябрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада
Апаратна нарада5 вересня керівник медичної галузі Сергій БУТЕНКО провів апаратну нараду в управлінні охорони здоров’я.

 

   Насамперед посадовець подякував головним лікарям лікувально-профілактичних закладів і членам трудових колективів за активну громадянську позицію під час проведення в області урочистостей з нагоди Дня Прапора та 25 річниці Незалежності України. Щирі слова подяки пролунали також на адресу профспілок за високий рівень проведення обласної та міської спартакіад працівників охорони здоров’я, змагаючись у яких медики довели, що вони не лише справжні професіонали у своїй галузі, а й завзяті спортсмени.

 

   Сергій БУТЕНКО повідомив, що сьогодні в області є усі вакцини для проведення щеплень. Починаючи з п’ятниці буде проведено розподіл вакцин по ЛПЗ. Це дасть змогу надолужити календар щеплень. 


   Втратив чинність наказ МОЗ України № 33 від 23 лютого 2000 року "Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я”, - поінформував начальник управління. Він доповів також про фінансування медичної галузі. Очікуєм додаткових коштів у розмірі 16,8 млн.грн. на капітальні видатки, а також 2,2 млн.грн. на поточні, - наголосив керівник.

 

   Сергій БУТЕНКО звернув увагу присутніх на нові підходи до проведення атестації в УОЗ ОДА. Я наголошую, що віднині лікарі, які атестуються, будуть отримувати категорію виключно відповідно до знань, які будуть продемонстровані членам атестаційної комісії. У випадку, якщо лікар, прийшовши на атестація, не знає відповіді на елементарні питання, він не отримає категорію, - акцентував посадовець. 

 

   Успішно розпочався новий навчальний рік у Сумському базовому медичному коледжі: 185 бюджетників та 37 контрактників отримують середню медичну освіту на 1 курсі закладу, - повідомив директор коледжу Олександр КОНОНОВ. 

 

   На завершення керівники заслухали доповідь в.о.начальника обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Тетяни СКОРОБАГАТОЇ "Про виконання заходів до Дня партизанської слави”, який щорічно святкується 22 вересня. 

 

   Станом на 1 вересня 2016 в області проживає 37 осіб – колишніх партизанів та підпільників, з них 18 чоловіків та 19 жінок, найстаршому з них – 95 років, наймолодшому – 82 роки. Переважна більшість ветеранів – 34 особи (91,9%) є інвалідами війни, в тому числі: І групи - 24 особи, ІІ групи - 9, ІІІ групи - 1 особа.

 

    У медичних закладах області колишніх партизанів та підпільників оточили належною увагою. Усім їм стовідсотково проведений комплексний медичний огляд з лабораторними та функціональними дослідженнями, визначенням потреби в оздоровленні та всіх видах протезування. Лежачі ветерани оглянуті бригадами лікарів вдома. 

 

   На сьогоднішній день амбулаторно оздоровлено 37 осіб (100%), з них 30 осіб охоплені лікуванням з випискою медикаментів за пільговими рецептами. Витрати на медикаменти за пільговими рецептами в розрахунку на 1 ветерана з числа партизанів та підпільників склали 244,90 гривень при середньому по області за І півріччя 2016 року – 18,06 гривень. Стаціонарно проліковано 10 ветеранів – 100% від потреби, в тому числі по 3 особи в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни та Українському державному медико-соціальному центрі. Санаторно-курортне лікування отримав 1 ветеран війни з Конотопського району у санаторії "Миргород”.

 

   Повністю задоволена потреба в зубному, слуховому протезуванні та імплантації штучних кришталиків.


   У лікувально-профілактичних закладах області 21–22 вересня заплановано проведення урочистих заходів з нагоди Дня партизанської слави з привітанням за участю керівників місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування колишніх партизанів, вдів загиблих за місцем їх проживання, у госпіталях, лікарнях.

 

   У музеях та бібліотеках лікувально-профілактичних закладів області буде організовано проведення тематичних заходів, експозицій та виставок, присвячених підпільному та партизанському руху в 1941 – 1945 роках.