Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Август 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Февраль 2020 (27)
Январь 2020 (24)
Декабрь 2019 (13)
Ноябрь 2019 (23)
Октябрь 2019 (9)
Сентябрь 2019 (11)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселі


Для громадян, що змушені покинути свої оселіВідкриття операційного блоку після капітального ремонту
Відкриття операційного блоку після капітального ремонту8 серпня в Сумській обласній дитячій клінічній лікарні відбулося відкриття операційного блоку після півторамісячного капітального ремонту.

 

   Спонсорську допомогу на проведення ремонту надав голова наглядової ради благодійного фонду «Технологія» Володимир ЗАЄЦЬ. 

 

   Допомога дитячим лікарням вже стала доброю традицією. Наша програма націлена і надалі підтримувати медичні заклади, зокрема ті, в яких перебувають на лікуванні діти. На кінець вересня – початок жовтня закінчимо ремонті роботи і в ургентній операційній цього ж хірургічного відділення, – зазначив Володимир ЗАЄЦЬ.

 

   Вдячність благодійному фонду «Технологія» висловив начальник управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО. Ремонтні роботи в лікувальних закладах області ведуться постійно та попри всі зусилля, коштів обласного бюджету не вистачає аби зробити ремонт такого зразка. Допомога благодійних організацій є вчасною і показує свій результат, який ми бачимо на прикладі сучасного операційного блоку хірургічного відділення у дитячій обласній лікарні, – констатував керівник медичної галузі.

   

   Дуже важливо сьогодні привернути увагу і депутатського корпусу до проблем закладу. Відповідні пропозиції щодо виділення коштів вільного залишку бюджету на придбання необхідного обладнання для хірургічного відділення вже надано до обласної ради, – наголосив голова Сумської обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО.

 

   Операційна тепер оснащена новітнім обладнанням, а це сучасний операційний стіл, велика операційна лампа, електровідсмоктувачі, безтіньові лампи і т.ін., – сказав в.о. завідувача хірургічного відділення Володимир Дорошенко. Перша операція в оновленому оперблоці запланована на завтра, хоча операційна працюватиме вже з цієї ночі. Весь персонал дуже вдячний благодійному фонду за зроблений капітальний ремонт, адже й від того, в яких умовах працювати, залежить ефективність та якість надання медичної допомоги, – наголосив Володимир Дорошенко.

 

 Відкриття операційного блоку після капітального ремонту