Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июль 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіКруглий стіл «Концепція розвитку закладів третинного рівня в умовах реформування медичної галузі»

Круглий стіл «Концепція розвитку закладів третинного рівня  в умовах реформування медичної галузі»11 липня відбувся візит народних депутатів Верховної Ради України, керівництва Сумської обласної державної адміністрації, обласної і міської рад та начальника управління охорони здоров’я до Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру, Сумської міської поліклініки №6 та Сумської обласної клінічної лікарні. Керівники проінспектованих установ розповіли про нагальні проблеми закладів. Після огляду ряду медичних установ у конференц-залі обласної клінічної лікарні відбулося засідання «круглого столу», де пройшло обговорення способів раціонального використання площ медичних установ, стану устаткування, шляхів оптимізації у наданні високоспеціалізованої допомоги населенню.


   Метою цього заходу є привернення уваги влади та громадськості до проблем, які існують на сьогодні у медичній галузі і потребують негайного вирішення, – підкреслив начальник управління охорони здоровя Сергій БУТЕНКО. Оглянувши приміщення обласного онкодиспансеру і міської поліклініки №6, ми побачили необхідність передачі будівлі міської поліклініки на баланс області або хоча б в оренду, для того, аби на цих площах змогли розміститися відділення онкологічного диспансеру, – додав керівник медичної галузі Сумщини.


   Ще Сергій БУТЕНКО озвучив можливість переміщення частини відділень Сумської обласної клінічної лікарні до Сумського обласного психоневрологічного диспансеру, що добудовується на вулиці Ковпака у Сумах, і створення там так званого медичного містечка.


   Ми маємо докласти максимум зусиль для забезпечення якості та доступності надання медичних послуг нашим громадянам. Адже йдеться про заклади третинного рівня, що надають спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу, – констатував начальник управління.
 
Круглий стіл «Концепція розвитку закладів третинного рівня  в умовах реформування медичної галузі»
 
Круглий стіл «Концепція розвитку закладів третинного рівня  в умовах реформування медичної галузі»